معرفی مرکز خرید ونوس کیش به همراه آدرس و تصاویر

The full introduction of the Venus market of Kish Island along with addresses and images

درود بر عاشقان گردشگری، بازار و مرکز خرید ونوس کیش دارای دو طبقه می باشد که این بازار هم همانند بازار پارس خلیج جز قدیمی ترین مراکز خرید کیش می باشد و در سال 1376 شمسی به طور رسمی افتتاح گردید.

مرکز خرید ونوس کیش

تعداد واحدها و غرفه های فروشگاهی مرکز خرید ونوس کیش تقریبا دو برابر اکثر بازارهای دیگر جزیره می باشد یعنی تعداد 325 واحد عرضه کننده انواع اجناس در همه اصناف می باشد و مساحت کلی مرکز خرید ونوس کیش بیست و هفت هزار متر مربع است.

شما در سفر خودتون به جزیره کیش با تور کیش و یا شخصی می تونید برنامه نیمروزه از تفریح و خریدتون رو در این بازار تنظیم کنید و یکی از بارزترین خصوصیات بازار ونوس جزیره کیش علاوه بر موقعیت جغرافیایی خوب آن قیمت مناسب کالاهای عرضه شده می باشد.مرکز خرید ونوس کیش

اجناس مرکز خرید ونوس کیش

بیشترین غرفه ها و واحدهای فروشگاهی این بازار را مغازه های فروش پوشاک کلی و جزیی مردانه و زنانه، پوشاک مجلسی برای عروس و داماد، غرفه های لوازم سیسمونی نوزاد و مادر، واحدهای تجاری فروش کیف ها و کفش های مارک، فروشگاه های عرضه مواد غذایی ایرانی و خارجی، واحدهای تجاری فروش لوازم خانگی با برندهای داخلی و خارجی، مغازه های فروش لوازم تزئینی منزل، محل کار و آشپزخانه، واحدهای تجاری عرضه کننده برترین لوازم آرایشی و بهداشتی و فروشگاه های اسباب بازی از سنین کودکان تا بزرگسالان تشکیل داده اند.

شما در طبقه دوم مرکز خرید بزرگ ونوس کیش بیشتر شاهد واحدهای شرکتی و حقوقی خواهید بود و البته برخی از واحدهای فروشگاهی هم در این طبقه حضور دارند.

مرکز خرید ونوس کیش مرکز خرید ونوس کیش

امکانات رفاهی مرکز خرید ونوس کیش

مرکز خرید ونوس کیش دارای یک رستوران  با عرضه انواع غذاهای ایرانی و جنوبی به همراه یک کافی شاپ با عرضه انواع نوشیدنی های داخلی و خارجی می باشد که در صورت تمایل می توانید از انها استفاده کنید.

همچنین در بازار ونوس کیش واحدی برای بازی های خردسالان در نظر گرفته شده است که می توانید کودکان خودتون در آنجا برده و لذت ببرید.

مرکز خرید ونوس کیش

جاذبه های گردشگری نزدیک به مرکز خرید ونوس کیش

بازار ونوس در نزدیکی مرکز خرید مریم کیش می باشد و شما می توانید بعد از بازدید و خرید از ونوس به بازار مریم کیش هم مراجعه نمایید.

مدت زمان حدودی بازدید شما از مرکز خرید ونوس کیش چقدر است ؟ بین 3 الی 4 ساعت با کیفیت و تمرکز بالا.

ساعات بازدید از بازار بزرگ ونوس جزیره کیش : از ساعت 10.30 صبح تا 22 شب

آدرس مرکز خرید ونوس کیش : ایران، استان هرمزگان، جزیره کیش، خیابان سنائی، مرکز خرید ونوس کیش

گردآوری شده در دانشنامه گردشگری آنلاین این تودی ( کپی فقط با ذکر منبع مجاز  می باشد )

این پست هیچگونه جنبه تبلیغاتی نداشته و فقط بر اساس استانداردهای گردشگری در این تودی قرار گرفته است.

مرکز خرید ونوس کیش | مراکز خرید کیش | این تودی
5 (100%) 1 vote[s]
اشتراک گذاری