نام شهر یا مکان
Generic filters
اروپاآبشار

رودخانه ولتاوا پراگ

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
آدرس
:
Melnik, Czech Republic
مدت زمان بازدید
:
4 ساعت
ساعت دسترسی
:
شبانه روزی
ورودی
:
رایگان
تفریحات
:
پیاده روی , قایق سواری , شکم گردی , شب گردی , عکاسی
امکانات
:
کافه , رستوران , آنتن دهی موبایل , دسترسی به اینترنت
لوازم سفر
:
وجه نقد , کارت بانکی , کفش راحتی , کفش کوهنوردی
موقعیت روی نقشه گوگل
:

بدون شک وجود رودخانه در شهر نقش حیاتی در شکل گیری آن دارد که رودخانه ولتاوا پراگ در پراگ از این نکته مستثنی نیست و بعنوان شاهرگی در قلب پراگ بوده که اولدتاون و دیدنی های پراگ در حاشیه و کرانه آن متمرکز می باشند، ولتاوا از میانه اولدتاون پراگ گذشته و شهر قدیمی و مالااسترانا در دوطرف آن قرار دارند، پل های زیاد و معروفی بر روی رودخانه ولتاوا بنا شده اند معروفترین آنها پل چارلز، پل Legions Bridge، پل Cech’s Bridge و پل Manes Bridge می باشد.

لینک های پیشنهادیرزرو هتل کیش☀️ رزرو هتل استانبول☀️ رزرو هتل دبی

دیدنی های  رودخانه ولتاوا

دیدنی های ولتاوا

در جاهایی از رودخانه جزیره ها و خشکی های کوچکی نیز در داخل آن وجود دارد یکی از معروف ترین آنها Strelecky Island است، کشتی ها و کروزهای متعددی از ولتاوا عبور می کنند، کانترهای زیادی در نقاط توریستی شهر وجود دارد که تورهای مختلف با کشتی را ارائه می کنند، از Kampa Park در حاشیه رودخانه ولتاوا، دیدن دورنمای پل چارلز و طاق های سنگی و دروازه قدیمی، در حالیکه پس زمینه رودخانه ولتاوا، کشتی ها و قایق های کوچک و بزرگ روی آن هستند، دلچسب و زیبا است.

طبیعت  رودخانه ولتاوا

در نمای دیگر و دقیقاً در جهت مخالف پل چارلز، چشم انداز ساختمان زیبای تئاتر ملی پراگ و پل Legions Bridge و جزیره و پارک زیر آن، گوی سبقت از رقیب می رباید، دقیقاً در زیر پل Legions Bridge ، یک خشکی یا به نوعی جزیره کوچک، به نام Strelecky Island وجود دارد که پارک، زمین بازی ، باشگاه ورزشی تنیس و کافه رستوران را دربر می گیرد. در پیرامون جزیره نیز کشتی هایی لنگر انداخته و با کاربری رستوران به مشتریان خدمات می دهند.

نوشته های مشابه

چشم انداز پراگ، از روی پل Legions بسیار زیبا و دیدنی است، تصویر کامل پل چارلز، دورنمایی از قلعه پراگ و کلیسای سنت ویتوس، پارک و جزیره Strelecky ، رودخانه آرام ولتاوا و قایق های تفریحی پدالی شناور روی آن و شیروانی های قرمز، شاخصه خاص اروپا و پراگ، گنجایش حضور در یک قاب را دارند. به نوعی یکی از زیباترین قاب های پراگ را در این مکان مشاهده خواهید کرد، پل Manes در شمال پل چارلز، قرار دارد و نمای پل چارلز و قلعه پراگ از روی این پل هم، زیبا است. رستوران هایی هم در کرانه رودخانه ولتاوا، در کنار این پل قرار دارد.


بیشتر بخوانید

لینک های پیشنهادیخرید بلیط اتوبوس☀️ خرید بلیط اتوبوس مشهد☀️ بلیط اتوبوس تهران
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
تالیف: این تودی
مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا