جاذبه های گردشگری اندونزیپارک های آبی

تست آدرنالین شما در پارک آبی واتربوم بالی

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
آدرس
:
آسیا، اندونزی، جزیره بالی، منطقه بادونگ، روستای کوتا، بخش توبان، خیابان جی ال کارتیکا، واتربوم
مدت زمان بازدید
:
5 ساعت
ساعت دسترسی
:
10:00 17:00
ورودی
:
بزرگسال 525 هزار روپیه
تفریحات
:
آب تنی
امکانات
:
اطلاعات , سرویس بهداشتی , پارکینگ , رستوران , راهنما , آنتن دهی موبایل , دسترسی به اینترنت , ماساژ , اسپا , استخر , حمام آفتاب , غریق نجات , رختکن , آلاچیق
اماکن نزدیک
:
ساحل کوتا در 200 متری، رستوران غذاهای دریایی در 400 متری، مرکز خرید دیسکاوری در 200 متری، هتل های مختلف در نزدیکی
نکات ضروری
:
فقط روزهای شنبه ، یکشنبه و جمعه دایر است!
افتخارات
:
بزرگ ترین پارک آبی اسیا - سومین پارک ابی برتر دنیا
تماس
:
62361755676
مطالب مرتبط

پارک آبی واتربوم بالی به عنوان برترین پارک آبی اسیا و سومین پارک آبی بزرگ و مدرن جهان در کشور اندونزی شناخته می شود، این پارک آبی در یکی از بهترین مناطق جغرافیایی کره زمین یعنی جزیره بالی قرار گرفته است، در سال های اخیر اندونزی و به خصوص بالی مورد توجه ویژه گردشگران خارجی قرار گرفته است و همین امر سبب شده تا دولت اندونزی در راستای پیشرفت صنعت گردشگری خود گام های بلندی بردارد، در ادامه معرفی جاذبه های گردشگری خارجی همراه ما باشید تا بهترین پارک ابی آسیا را به شما معرفی نماییم.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

برترین سرسره های آبی از جمله سرسره های سقوط آزاد و سرسره های مارپیچ و یو در واتربوم قرار دارند با استانداردترین لوازم و تفریحات ایمنی آبی که توسط یک شرکت برتر آلمانی در این پارک نصب شده اند، این پارک ابی تفریحاتی برای رده های سنی بین 3 تا 70 سال در نظر گرفته که در نوع خود بی نظیر است.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

مساحت پارک آبی واتربوم

 پارک آبی واتربوم در زمینی به مساحت 3.8 هکتار را اندازی شده و خیلی جالبه بدونید تعداد 111 بازی مختلف و متنوع در خود جای داده، همچنین این پارک ابی در قسمت جنوبی جزیره بالی قرار دارد، جایی که برترین سواحل کشور اندونزی و جزیره بالی را تشکیل می دهد.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

نوشته های مشابه

ساخت مطابق محیط زیست

برای ساخت این پارک آبی واتربوم بالی که شعار مدیران آن حفظ و نجات محیط زیست بوده هیچگونه درخت و گیاهی قطع نشده است به طوری که شما در میان بخش هایی از این سرسره ها درخت های زیبای استوایی را خواهید دید، پارک آبی واتربوم بالی علاوه بر تفریحات آبی دارای کلی امکانات رفاهی دیگر هم می باشد که در ادامه به معرفی تک تک آنها خواهیم پرداخت.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

آشنایی با سرسره های پارک آبی واتربوم بالی

خوب در این بخش به معرفی برترین سرسره های پارک آبی واتربوم بالی پرداخته ایم.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

 سرسره پایپ لاین پارک آبی واتربوم

خصوصیت بارز این سرسره خود لوازم استفاده شده در ایجاد آن است، یعنی این سرسره دارای 85 درصد شفافیت است و شما به هنگام لیز خوردن از آن که در ارتفاع بیست متری صورت میگیرد خیلی راحت می توانید زمین را مشاهده کنید و لذت ببرید، سرع هر شرکت کننده سرسره پایپ لاین به 70 کیلومتر در ساعت می رسد و مسافتی که شما در آن طی خواهید کرد برابر با 155 متر می باشد، این سرسره جز سرسره های تک سرنشین واتربوم است.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره مار پایتون

شما می توانید این سرسره را در گروه های دو تا 4 نفره سوار شوید و در مدت زمان 30 ثانیه به طول 195 متر را به استخر تعبیه شده پرتاب می شوید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره مار افعی سبز

این سرسره یک بازی تک نفره بوده و شما باید از ارتفاع بیست متری در پیچ های تند و سرعتی به زمین استخر برسید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره سرعت و وحشت

در سرعت و وحشت همانطور که از نامش مشخص است و در تصاویر میبینید با شیب ها تند و در یک لاین مستقیم شرکت کننده ها را به درون استخر پرتاب می کند.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره فانتاستیک

سرسره فاتاسیک ویژه کودکان و خردسالان زیر 12 ساله تعبیه شده و با ایمنی بیشتری نسبت به سایر سرسره ها خردسالان می توانند از آن استفاده نمایند.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره مسابقه ای دو نفره

سرسره توئین سبز رنگ یا دو سرسره مسابقه ای دو نفره که در آن شما در یک لاین و شرکت کننده ای دیگر در لاین کناری شما به روی شکم دراز کشیده و در لاین شیب دار سرعتی به درون استخر پرتاب می شوید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره مار بوآ ، طولانی ترین سرسره آبی جهان

در سرسره مار بوآ شما می توانید یک نفره و یا دو نفره سوار بر یک تیوب شوید و مسافت رویایی 1 کیلومتر و چهارصد متر را در شیب ها و سرعت های مختلف طی کنید و به استخر برسید، مدت زمان لیز خوردن در این سرسره که رکوردار طولانی ترین سرسره آبی جهان است 19 دقیقه می باشد.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی رودخانه خروشان

این رودخانه که دور تا دور پارک آبی واتربوم بالی را تشکیل داده است مخصوص زمانیست که شما نیاز به کمی استراحت دارید، همچنین سوار بر تیوب می توانید از میان درختان و فضای سبز رویایی واتربوم عبور کنید و لذت ببرید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره چاله فضایی

در چاله فضایی شما می توانید در گروه های یک یا دو نفره از ارتفاع 35 متری سوار بر تیوب شوید و پس از طی کردن مسافتی در لوله های آبی، وارد یک چاله بزرگ و مدور می شوید که در نقطه مرکزی این چاله شما به درون یک استخر عمیق پرتاب می شوید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره سقوط آزاد

در عکس های گالری سقوط آزاد مشهوده که در این بازی باید کوچک ترین ترس خود را کنار بگذارید و وارد محفظه شیشه ای شوید تا اپراتور این بازی شما از ارتفاع 18 متری به صورت مستقیم رها کند، سرعت هر شرکت کننده در سقوط آزاد پارک آبی واتربوم بالی به 75 کیلومتر بر ساعت می رسد.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره دابل پیچ

در دابل پیچ شما در یک لاین مدور با سرعت بالا به استخر پایین آن پرتاب می شوید، استفاده از این بازی یک نفره بوده و مدت زمانی که شما در این بازی خواهید بود 42 ثانیه می باشد.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره سقوط نیمه آزاد

در این سرسره سقوط نیمه آزاد شما در یک محفظه شیشه ای همانند سقوط آزاد قرار میگیرید و با رها شدن سطح زیر پای شرکت کننده ها به درون یک سرسره با شیب 70 درجه پرتاب می شوند و در انتها به درون استخری بزرگ پرتاب می شوند.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی سرسره یو

در سرسره یو شما می توانید تک نفره و یا دو نفره سوار بر تیوب شوید و در یک سرسره به شکل یو پرتاب می شوید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

سایر امکانات تفریحی پارک آبی واتربوم بالی

خوب همانطور که در ابتدای مطلب خدمتتون عرض کردم در پارک آبی واتربوم بالی تنها بازی های آبی وجود ندارد بلکه کلی امکانات رفاهی و تفریحی دیگر برای گردشگران تعبیه شده که در ادامه به معرفی انها پرداخته ایم.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

سیمولیتور موج سواری

یکی از پیشرفته ترین سیمولیتور موج سواری دنیا در پارک آبی واتربوم بالی قرار دارد، شما می توانید با کمی آمزش توسط مربیان برتر موج سواری این پارک به دو صورت نشسته یا ایستاده روی تخته موج قرار بگیرید و شروع به عبور از موج های مصنوعی نمایید، استفاده از این بازی برای افراد بیشتر از 140 سانتمیتر قد مجاز است، همچنین تمامی مسوولیت های ناشی از صدمات احتمالی در سیمولیتور موج سواری واتربوم بر عهده شرکت کننده ها می باشد پس برای شرکت در این شبیه ساز باید کمی دارای شرایط بدنی خوب و مناسب باشید.

قیمت 30 دقیقه موج سواری مصنوعی برابر با 130 هزار روپیه اندونزی می باشد و برای یک ساعت موج سواری باید مبلغ دویست هزار روپیه اندونزی زا پرداخت کنید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

بازی پرتاب منجنیق 

پرتاب منجنیق که مخصوص استراحت شما تعبیه شده در بخش مرکز پارک قرار دارد و شما می توانید پشت منجنیق کشی قرار بگیرید و اهداف مورد نظر را نشانه گیری کنید، قیمت این بازی به ازای 10 تیر چهل هزار روپیه اندونزی است.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

معرفی بازی یورو بانجی

در یورو بانجی شما سوار بر یک صندلی پرتابی می شوید و با سرعت بسیار بالا به هوا پرتاب می شوید، این بازی دارای قوانین خاص خودش است و برای استفاده از آن باید وزن هر شرکت کننده زیر 85 کیلوگرم باشد و کودکان زیر 5 سال حق استفاده از آن را ندارند، قیمت بلیت یورو بانجی برای بزرگسالان 80 هزار روپیه اندونزی و برای خردسالان 70 هزار روپیه اندونزی می باشد.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

بازی واترپلو 

واترپلو یا والیبال درون آب یکی از تفریحات دیگر پارک آبی واتربوم بالی می باشد، شما می توانید وارد این بخش شوید و همراه با دیگر گردشگران خارجی و داخلی در گروه های مختلف مشغول بازی درون یک استخر بزرگ شوید.

پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Bali

کافه رستوران های واتربوم

در این محل که جز برترین جاذبه های توریستی بالی می باشد و همچنین بزرگ ترین پارک ابی اسیا لقب دارد کافه رستوران های فراوانی وجود دارند، شما می توانید برای میل غذا به یکی از این رستوران ها مراجعه کنید که در آنها هر نوع غذایی برای گردشگران طبخ می شود، اگر اهل فست فود هستید می توانید به بخش فودکورت پارک آبی واتربوم بالی مراجعه کنید و برترین غذاهای فست فود دنیا را در آنجا میل کنید.

همچنین برای میل نوشیدنی های سرد و گرم و بستنی های با کیفیت می توانید به کافی شاپ های موجود در واتربوم مراجعه کنید که در گوشه و کنار پارک مشغول سرو نوشیدنی هستند، در این کافی شاپ ها همچنین بهترین قهوه های اسپرسو با برند لامبورگینی و لاوازا سرو می شود.

بخش زیبایی و آرایشی

این پارک دارای بخش زیبایی و آرایشی ویژه مردان و زنان است، شما می توانید از این امکانات بی نظیر استفاده کنید و سپس به هتل خود بازگردید، این قسمت ها شامل : سالن ماساژ، سالن اسپا، سالن ترمیم ناخن، سالن آرایش، سالن آرایش مو و سالن کمک های اولیه است.

کمد های لباس

در ابتدای ورود به این پارک ابی شما می توانید برای لوازم خود یک کمد لباس رزرو کنید، این کمدها دارای دو مدل ساده و پیشرفته است که برای اجاره کمدهای ساده باید 23 هزار روپیه و برای اجاره کمدهای پیشرفته باید 33 هزار روپیه اندونزی پرداخت کنید.

اجاره کلبه در واتربوم

یکی دیگر از امکانات بی نظیر پارک آبی واتربوماجاره کلبه استراحتی آن است، شما می توانید با اجاره یک کلبه در طول تفریحتون در این پارک برای استراحت و میل غذا و نوشیدنی به آنجا مراجعه کنید، این کلبه ها در سه پلن ساده با قیمت 249 هزار روپیه ، خانوادگی با قیمت 299 هزار روپیه و خصوصی با قیمت 349 هزار روپیه اندونزی می باشند.

اگر هیچگونه وسیله شنا همراه خودتون به این پارک نیاورده اید اصلا نگران نباشید، شما می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه این پارک هر نوع وسیله ای مربوط به شنا را تهیه کنید، همچنین اگر به دنبال ثبت تصاویر با کیفیت از سفرتون به واتربوم هستید می توانید به آتلیه عکاسی این پارک مراجعه کنید تا عکس های به یادماندنی از شما تهیه کنند.

قیمت بلیت پارک آبی واتربوم بالی

این پارک دارای پلن های مختلف فروش بلیت می باشد که در آن امکانات استفاده از وسایل و امکانات واتربوم کم و زیاد می شود :

  • قیمت بلیت تمام روزه ویژه بزرگسالان 525 هزار روپیه اندونزی
  • قیمت بلیت دو روزه ویژه بزرگسالان 750 هزار روپیه اندونزی
  • قیمت بلیت یک روزه ویژه خردسالان 369 هزار روپیه اندونزی
  • قیمت بلیت دو روزه ویژه خردسالان 540 هزار روپیه اندونزی
  • قیمت بلیت خانوادگی 2 بزرگسال و 2 خردسال به صورت کلی ویژه تمام روز 1 میلیون 640 هزار روپیه اندونزی
  • قیمت بلیت خانوادگی 2 بزرگسال و 2 خردسال به صورت کلی ویژه دو روز 3 میلیون و 250 هزار روپیه اندونزی

این هزینه ها فقط برای استفاده از سرسره ها و وسایل بازی می باشد و در آن هزینه اجاره کمد ها، خرید غذا و نوشیدنی و سایر امکانات رفاهی محسوب نشده است.

چگونه به این پارک بروم

جزیره بالی دارای یک نوع اتوبوس به نام کورا کورا می باشد که با سوار شدن بر آن می توانید به تمام مراکز گردشگری این جزیره بروید، برای مراجعه به این محل در ایستگاه واتربوم از آن پیاده شوید، قیمت بلیت این اتوبوس ها 20 هزار روپیه می باشد، همچنین می توانید بوسیله تاکسی از هر نقطه بالی خودتون رو به این پارک برسانید.

سخن پایانی

برای خرید بلیت این پارک باید قطعا وجه نقد داشته باشید و یا کارت های بانکی مستر کارت و پی پال هم پذیرفته می شود، شما می توانید نظرات و سوالات خود را درباره این مکان در بخش زیر کامنت کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا