aad0f3ad-933f-4034-8baa-493de507a385

چی ببریم دبی سود کنیم؟

چی ببریم دبی سود کنیم؟
ezgif-1-eca2962dc6

خیلی مردم در سفر به دبی به دنبال این هستند که چی ببریم دبی سود کنیم؟ از ایران به دبی ببریم که هزینه‌های سفرمان را به طور اندک در آوریم، دبی دومین شهر پر ترافیک توریستی از لحاظ تعداد سفر مسافران ایرانی بعد از استانبول است، از همین رو بردن اجناسی که در دبی نسبت به ایران قیمت بالاتری دارند، برای مسافران ایرانی ارزش زیادی دارد تا حداقل پول بلیط و هتل خود را در بیاورد.

در سفر به دبی زعفران ببرم؟!

نخستین کالایی که در این مقاله به شما توصیه می‌کنیم، قبل از سفر به دبی آن را به مقدار مجاز تهیه کنیم و با خود به دبی منتقل کنید تا با فروش آن مقداری سود کنید، زعفران است! زعفران ایران همانطور که می‌دانید در تمام دنیا شهرت زیادی دارد و اگر بتوانید زعفران نگین صادراتی را از فروشگاه‌های استان خراسان رضوی به ویژه شهرستان تربت حیدریه که مهد تولید و فروش زعفران ایران است، را تهیه کنید، سود زیادی در این سفر عاید شما خواهد شد.

طبق آخرین بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری، هر مسافر ایرانی می‌تواند، به مقدار ۱۰۰ گرم زعفران در سفر هوایی به دبی همراه داشته باشد. برای فروش این مقدار زعفران هم کافیست به مراکز خرید معروف دبی نظیر دبی مال در نزدیکی برج خلیفه و مرکز خرید امارات مال در نزدیکی پیست اسکی مصنوعی امارات مراجعه کرده تا با رایزنی با فروشگاه‌هایی که در زمینه خشکبار فعالیت می‌کنند، زعفران خود را با آنها بفروشید.

دقت کنید اگر شما یک خانواده ۴ نفره باشید، می‌توانید به ازای هر نفر از اعضای خانواده یا همراهیانتان، مقدار ۱۰۰ گرم زعفران داشته باشید که در مجموعه، ۴۰۰ گرم زعفران می‌شود، تفاوت قیمت زعفران ایران با امارات و مراکز خرید دبی چیزی در حدود ۳ تا ۶ برابر است که اگر سعی کنید زعفران با خلوص بالا و عیار خوب تهیه کنید، فروش آن خیلی راحت انجام خواهد شد. برای اینکه در فرودگاه دبی مشکلی پیش نیاید، در چمدان هر مسافر باید مقدار مجاز، یعنی صد گرم زعفران بسته بندی شده همراه داشته باشید و از قرار دادن همه زعفران‌ها در یک چمدان خودداری کنید.

در سفر به دبی پسته ببریم؟

به غیر از زعفران دومین کالایی که به شما توصیه می‌کنیم برای فروش به دبی منتقل کنید پسته است. پسته ایرانی بعد از پسته‌های آمریکایی دومین رده پسته‌های باکیفیت جهان را دارا هستند. اگر بتوانید به مقدار مجاز مجاز یعنی ۱۰ کیلوگرم پسته با عنوان پسته اکبری از شهرهای دامغان یا خراسان رضوی و جنوبی تهیه کنید، سود زیادی در این سفر عاید شما خواهد شد. فروشگاه‌های پسته و خشکبار همانند فروشگاه‌های زعفران دبی در مراکز خرید دبی مال و امارات مال به تعداد زیاد به چشم می‌خورد.

در یک سفر اگر تعداد اعضای خانواده شما یا همراهیانتان ۵ نفر باشد، در مجموع می‌توانید مقدار ۵۰ کیلوگرم پسته درجه یک همراه خود به دبی منتقل کنید تا با فروش آن‌ها، سود خوبی نصیبتان گردد، فقط دقت کنید هر نفر یک بسته ۱۰ کیلوگرمی خود را در چمدان خود داشته باشد و از قرار دادن همه پسته‌ها در یک چمدان خودداری کنید تا در فرودگاه امام خمینی یا سایر فرودگاه‌های ایران دچار مشکل نشوید.

از دبی چی بیاریم سود کنیم؟

حال برخی از مسافران در جستجوی پاسخ این سوال هستند که چه چیزی از دبی بیاوریم تا در ایران سود کنید! یعنی معکوس بلند بالا در این روش ما به شما توصیه می‌کنیم از مراکز خرید معتبر شهر دبی، نظیر دبی مال اقدام به خرید لوازم آرایشی و یا از مراکز خرید اپل استور دبی که یکی از بهترین شعب نمایندگی کمپانی اپل در دنیاست در نزدیکی برج خلیفه با نام اپل استور دبی مال، یک گوشی اپل خریداری کرده و با خود به ایران منتقل کنید.

به طور کلی اگر به دنبال پاسخ این سوال اسید که چیزی از ایران ببریم تا در دبی سود کنید و مقداری از هزینه‌های سفر و آن را به دست آوریم با توجه به قوانین سختگیرانه کشور امارات متحده عربی در سفرهای هوایی و دریایی کالاهای چندانی نمی‌توانید با خود وارد کنید! از همین رو همان دو مورد ابتدای مقاله یعنی زعفران و پسته بهترین گزینه‌ها برای سود کردن در سفر خود می‌باشد. هرگونه سوال پرسش و تجربیات خود را در بخش کامنت‌ها برای ما ارسال کنید تا کارشناسان این تودی جدیدترین قوانین موجود در سفرهای هوایی امارات متحده پاسخ شما را می‌دهد.


بیشتر بخوانید

کیدزانیا دبی مال

هوش مصنوعی دبی، آینده ای وحشتناک یا زیبا؟

دبی یا استانبول؟ کدام بهتر است؟

قوانین حمل حیوان با هواپیما با هزینه و مدارک لازم!

راهنمای سفر به دبی و داسنتنی‌های گردشگری آن

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=87260
banner1

ترلان کمیلی

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

مطالب مرتبط
ژئوپارک قشم
الناز ایل بیگی
0 دیدگاه
ژئوپارک چیست؟
فاطمه سادات حسینی
0 دیدگاه
فرودگاه اصفهان
ترلان کمیلی
9 دیدگاه
لندیگراف بندر پل به قشم
کیوان ناصر
15 دیدگاه
بندر کیش یا بندرگاه کیش
شهره مقصودی
8 دیدگاه
ساندویچ ارزان در مشهد کجا بخوریم؟
مهری شاپوری
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس