دانستنی های گردشگری

از کجا لاری گرجستان بخریم ؟

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی
مطالب مرتبط

از کجا لاری گرجستان بخریم ؟ این مهم ترین سوال مسافران ایرانی قبل از سفر به گرجستان می باشد، خرید لاری گرجستان در کرج ، تبدیل لاری به تومان و خرید لاری در شهرهای دیگر ایران دغدغه خیلی از گردشگران شده است، لاری واحد پول رسمی کشور اروپایی گرجستان می باشد که به اختصار GEL است، پول های خرد یا سکه ای گرجستان هم تتری نام دارد که هر صد تتری برابر با یک لاری می شود، در ادامه به پاسخ سوال از کجا لاری گرجستان بخریم ؟ خواهید رسید، همراه من در این تودی باشید.

لینک های پیشنهادیرزرو هتل کیش☀️ رزرو هتل استانبول☀️ رزرو هتل دبی

از کجا لاری گرجستان بخریم ؟

خرید لاری گرجستان

اینکه خرید لاری گرجستان در ایران انجام شود یا در خود این کشور ! پاسخ قطعا در خود کشور گرجستان است، یعنی شما در ایران با تهیه دلار وارد این منطقه شوید و وجه مورد نیاز خود را در صرافی های گرجی تبدیل به لاری کنید، هزنیه تبدیل لاری در تهران و ایران با توجه به کمبود این نوع ارز بسیار گران تر از خود گرجستان می شود، خرید لاری در گرجستان و شهر تفلیس آسان است، برای این امر کافیست در همان ابتدای سفر پس از اقامت در هتل یا منزل به خیابان های شاردنی و لسلیدزه سفر کنید تا با تعداد زیادی از این صرافی ها روبرو شوید، برخی از این صرافی ها که البته ایرانی  هم هستند دارای کارت خوان های ایرانی می باشند ( که البته در سالهای اخیر با رعایت قانون پول شویی این نوع خدمات برداشته شده است).

از کجا لاری گرجستان بخریم ؟ از کجا لاری گرجستان بخریم ؟

سخن پایانی

هر لاری معادل 0.3717 دهم دلار می باشد، حال که به جواب سوال از کجا لاری گرجستان بخریم ؟ رسیدید باید بدانید در حین مراجعه به صرافی های تفلیس مقابل برخی از آنها با تابلوی قرمز رنگی دیده می شود، پیشنهاد می کنیم صرافی هایی که این تابلو را دارند را برای تبدیل دلار به لاری استفاده نکنید ( چون هزینه چینج بالایی از شما اخذ خواهد شد).

اسکناس های موجود در گرجستان شامل اسکناس 1 لاری با زمینه آبی، اسکناس 2 لاری با زمینه نارنجی، اسکناس 5 لاری با زمینه قهوه ای، اسکناس 10 لاری با زمینه سورمه ای، اسکناس 20 لاری با زمینه قرمز کهربایی، اسکناس 50 لاری با رنگ سبز، اسکناس 100 لاری با زمینه یشمی،قرمز و نارنجی و اسکناس 200 لاری با زمینه نارنجی می باشند، سکه های 1، 2، 5، 10،20 و 50 تتر پول های خورد این کشور می باشند.

تجربه شما از تبدیل ارز در گرجستان چی بوده ؟ همراه با سوالات در بخش زیر کامنت کنید.

لینک های پیشنهادیخرید بلیط اتوبوس☀️ خرید بلیط اتوبوس مشهد☀️ بلیط اتوبوس تهران

بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا