کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / راهنمای جامع شرایط و هزینه های دریافت ویزای کاری کانادا

راهنمای جامع شرایط و هزینه های دریافت ویزای کاری کانادا

راهنمای جامع شرایط و هزینه های دریافت ویزای کاری کانادا

اخذ ویزای کانادا از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است. متقاضیان ویزاهای کانادا باید با توجه به شرایط خود از قبیل رشته تحصیلی، مهارت و تخصص برای یکی از ویزاهای کانادا اقدام کنند. ویزاهای کانادا شامل ویزای کاری کانادا، ویزای سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی ، ویزای توریستی و غیره می باشد. یکی از ویزاهای پرتقاضا برای کانادا ویزای کاری کانادا است. با توجه به رونق اقتصادی و وجود فرصت های متنوع در کانادا امروزه متقاضیان کار در کانادا رو به افزایش می باشد. مهاجرت کاری کانادا نیاز به دریافت ویزای مورد نیاز می باشد. درخواست ویزای کار کانادا از روش های مختلفی صورت می گیرد. در ادامه این مقاله ضمن  راهنمایی جامع شرایط و هزینه های دریافت ویزای کاری کانادا به شرایط گرفتن ویزای کاری کانادا، ویزای همراه کانادا، جاب آفر ، شرایط کار در کانادا و مشاغل مورد نیاز کانادا می پردازیم.

شرایط ویزای کاری کانادا

درخواست ویزای کاری کانادا از طریق روش های مختلف امکان پذیر است. در زیر برخی روش های آسان دریافت ویزای کاری کانادا را بررسی می کنیم.

دریافت ویزای کاری کانادا از طریق جاب آفر

متقاضیان جاب آفر کانادا می توانند برای گرفتن جاب آفر از طریق کارفرمایان واجد شرایط در کانادا اقدام کنند. این افراد باید در ابتدا رزومه کاری خود را مطابق را استاندارد روزمه های کانادا به روز رسانی کنند و سپس با برقراری ارتباط با سازمان ها و شرکت هایی که در زمینه تخصص و رشته تحصیلی آن ها فعالیت می نمایند رزومه خود را برای دپارتمان مورد نظر ارسال نمایند. یکی دیگر از راه های افزایش شانس دریافت جاب آفر کانادا به روز رسانی پروفایل لینکدین می باشد. همچنین ایجاد پروفایل در وب سایت های کاریابی و استخدام در کانادا می تواند کمک شایانی در برقراری ارتباط با کارفرمایانی که نیروی تخصصی نیاز دارند باشد. به صورت کلی در صورتی کارفرمایان پس از مطالعه رزومه متقاضیان در صورتی که تخصص آن ها مورد تایید باشد، درخواست مصاحبه آنلاین خواهند داشت. و پس از آن در صورتی که تخصص متقاضی متناسب با نیاز آن ها باشد برای انجام پروسه اداری جاب آفر اقدام می کنند.

کارفرمایان در اکثر موارد باید اثبات نمایند که نیروی مورد نیاز آن ها در کانادا وجود ندارد و به خاطر همین تمایل به تامین مورد نظر از خارج از کانادا دارند. و سپس با دریافت LMIA می توانند نسبت به ارائه جاب آفر کانادا به متقاضی اقدام کنند. متقاضیان ویزای کار کانادا با اخذ lmia مثبت می توانند برای دریافت ویزای کاری اقدام کنند. افرادی که موفق به دریافت جاب آفر کانادا شوند، می توانند برای خانواده خود نز درخواست ویزای همراه کانادا نمایند. نوع ویزای همراه کانادا با توجه به نسبت اعضاء خانواده با متقاضی متفاوت باشد. به عنوان مثال دارند جاب آفر کانادا می تواند برای همسر خود ویزای کاری کانادا و برای فرزندان خود ویزای تحصیلی کانادا درخواست نماید. درخواست ویزای همراه کانادا به صورت همزمان با ویزای کاری صورت می گیرد.

متقاضیان ویزای کاری کانادا برای پدر و مادر و خواهر و یا برادر خود نمی توانند به صورت همزمان درخواست ویزای همراه نمایند. بلکه متقاضی می توانند پس از ورود به کانادا برای آن ها با ارئه دعوتنامه درخواست ویزای توریستی نماید. مدت زمان دریافت ویزای کاری با توجه به تعداد پرونده های موجود در اداره مهاجرت متغیر می باشد. به صورت کلی مدت زمان دریافت ویزای کاری کانادا حدودا” ۴ ماه است.

دریافت ویزای کاری کانادا از طریق برنامه های اسکیل ورکر

مهاجرت کاری کانادا و کار در کانادا از طریق برنامه های اسکیل ورکر یکی از راه های دریافت ویزای کاری کانادا می باشد. برنامه های اسکیل ورکر (نیروی ماهر) کانادا دارای شرایط متنوعی می باشد. کانادا دارای برنامه های مهاجرت کاری متنوعی می باشد. اکثر برنامه های مهاجرت کاری کانادا بر اساس فاکتورهایی نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان متقاضیان تنظیم شده است. برخی از برنامه های مهاجرتی کانادا شامل لیست مشاغل مورد نیاز کانادا می باشند. متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن شرایط این برنامه ها و مشاغل مورد نیاز کانادا برای یکی از مناسب ترین برنامه های مهاجرتی اقدام کنند. متقاضیان مهاجرت کاری کانادا از طریق این برنامه های مهاجرتی ضمن دریافت مجوز کاری از همان ابتدا کارت پی آر در یافت می کنند. مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه های اسکیل ورکر یکی از روش های محبوب مهاجران است. متقاضی اصلی در این پرونده ها می تواند جهت ویزای همراه کانادا برای اعضاء خانواده خود اقدام کند. ویزای همراه کانادا به اعضاء خانواده اجازه تحصیل و کار را برای آنها فراهم خواهد کرد. فرزندان افرادی که موفق به مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های اسکیل ورکر می شوند می توانند به صورت رایگان در مدارس کانادا تحصیل نمایند. دریافت بیمه رایگان و تسهیلات بانکی جهت خرید خانه و ماشین نیز از دیگر مزایای مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه های اسکیل ورکر است.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا به صورت سالانه با توجه به نیاز های ایالت های مختلف کانادا به روز رسانی می گردد. متقاضیان می توانند با برررسی وب سایت های ایالت های مختلف کانادا ضمن بررسی شرایط برنامه های مهاجرت کاری کانادا، آخرین لیست مشاغل مورد نیاز کانادا را در هر ایالت به صورت جداگانه بررسی نمایند.

در ادامه دو تعدادی از برنامه های مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه های اسکیل ورکر معرفی می گردد.

مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال

مهاجرت کاری کانادا و کا در کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال نیازمند شرایط زیر می باشد.

داشتن مدرک تحصیلی : حداقل فوق لیسانس
مدرک زبان : آیلتس ۸
سن : زیر۳۳ سال
حداقل ۳ سال سابقه کار

مهاجرت کاری از طریق برنامه فوق دارای لیست مشاغل مورد نیاز نمی باشد و متقاضیان در صورت داشتن شرایط فوق با هر رشته تحصیلی و شغلی می توانند جهت این برنامه اقامتی کانادا اقدام کنند.

علاوه بر فاکتورهای فوق ، عواملی از قبیل داشتن سابقه تحصیل و سابقه کار در کانادا نیز در این برنامه مهاجرتی امتیاز داشته و افرادی که از طریق ویزای تحصیلی برای مهاجرت به کانادا اقدام می کنند می توانند با شرایط آسان تری پس از فارغ التحصیلی برای این برنامه مهاجرتی اقدام کنند.

مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر ایالت ساسکاچوان

مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان برای متقاضیان با شرایط زیر امکان پذیر است.

داشتن مدرک تحصیلی : حداقل فوق لیسانس
مدرک زبان : آیلتس ۷.۵
سن : زیر۳۴ سال
حداقل ۱۰ سال سابقه کار

افرادی که سن آن ها بیشتر از ۳۴ سال نیز می توانند با ارائه مدرک زبان فرانسوی همچنان برای این برنامه مهاجرت کاری کانادا اقدام کنند.

برنامه مهاجرت کاری کانادا ساسکاچوان دارای مشاغل مورد نیاز کانادا می باشد. متقاضیان کار در کانادا از طریق این برنامه مهاجرت کاری باید در ابتدا با مراجعه به وب سایت رسمی ایالت ساسکاچوان لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در این ایالت را بررسی نمایند.

متقاضی ویزای کاری کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان برای اعضاء خانواده خود نیز می تواند درخواست ویزای همراه کانادا نماید. نوع ویزای همراه کانادا در این پرونده نیز متناسب با نسبت اعضاء خانواده متفاوت است.

افرادی که شرایط این برنامه مهاجرتی را داشته باشند علاوه بر دریافت مجوز کار در کانادا از دیگر حق و حقوق شهروندی کانادا از قبیل :  تسهیلات بانکی، بیمه رایگان و تحصیل رایگان فرزندان در مدارس کانادا نیز بهره مند می شوند.

 

شرایط دریافت ویزای کاری کانادا از طریق تحصیل در کانادا

دریافت ویزای کار کانادا از طریق تحصیل در کانادا نیز میسر می باشد. دانشجویانی که برای تحصیل در کانادا اقدام می کنند ضمن اینکه مجوز کار نیمه وقت را در حین تحصیل خواهند داشت، پس از فارغ التحصیلی نیز ویزای کاری کانادا دریافت می کنند. این افراد متناسب با طول دوره تحصیلی خود و تا حداکثر ۳ سال ویزای کاری دریافت می کنند. افراد متاهلی که برای تحصیل در کانادا اقدام می کنند می توانند برای همسر خود درخواست ویزای همراه کانادا نمایند. نوع ویزای همراه کانادا در این روش ویزای کار می باشد. و همسر دانشجویان می توانند به صورت تمام وقت در کانادا کار کنند. کار در کانادا برای این افراد در همه مشاغل امکان پذیر است.

این افراد می توانند پس از داشتن سابقه تحصیل و کار در کانادا از طریق یکی از برنامه های مهاجرت کاری کانادا (اسکیل ورکر) برای دریافت اقامت کانادا اقدام کنند.

خدمات موسسه مهاجرتی یوکن در خصوص ویزای کار کانادا

موسسه مهاجرتی یوکن با سال های تجربه در خصوص ویزاهای کاری و جاب آفر کانادا خدمات مشاوره و انجام پرونده های مهاجرت کاری کانادا را تحت نظارت مستقیم مشاور رسمی مهاجرت کانادا، خانم نازنین بیتاژیان ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت ارزیابی به طریق واتس اپ کانادا ۰۰۱۵۱۴۴۲۴۰۴۰۰ پیام دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=72030

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

مطالب مرتبط
تحصیل در کانادا بهتر است یا آمریکا
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
سفارت قطر تهران
مهسا مطهری
0 دیدگاه
مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
تحصیل در کانادا بهتر است یا آلمان؟
الهه شاکردوست
0 دیدگاه
سفارت پاکستان تهران
مهری شاپوری
1 دیدگاه
آیا برای اخذ ویزا نیاز به وکیل داریم
الهه شاکردوست
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس