سفارش تبلیغات در سایت در امروز

این تودی بربیننده ترین و قدیمی ترین دانشنامه ی گردشگری آنلاین در ایران که از سال 2002 میلادی در کشور نروژ توسط دانشجوی ایرانی رشته ی جهانگردی آقای کوروش ابریشمی راه اندازی شد و ابتدا به صورت وبلاگ و پس از آن به مروز زمان خدمات این تودی حرفه ای تر شد.

از همان ابتدا هدف ایجاد چنین پروژه ای ارائه و معرفی تمامی خدمات گردشگری به صورت بر خط و رایگان به تمام مردم دنیا از جمله ایرانی ها بود، کلیات امور و مطالب قرار گرفته بر روی وب سایت این تودی کاملا خودکفا و بر پایه ی گزارش های میدانی و حقیقی خود نفرات تیم و کاربران این تودی بوده و بر اصول ویراستاری و سئوی با بروزترین شیوه های ممکن می باشد.

در سال 94 خدمات مقایسه تور به این تودی اضافه شد و در این پروژه ارزانترین و معتبرترین آژانس ها و شرکت های اینترنتی خدمات مسافرتی و ارائه پکیج های تور به تمام نقاط دنیا به صورت کاملا رایگان به مردم می باشد.

در سال 95 همین خدمات مقایسه در زمینه رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی به سایت افزوده شد و در این امر در کشور ایران پیشگام و اولین تا همین لحظه هستیم همچون خدمات مقایسه ی تور که اولین بودیم، نکته ی متفاوت ما نسبت به سایر شرکت ها این است که این تودی به هر قیمتی هر آژانس و هر هتلی را به شما معرفی نمی کند و با بررسی و آنالیز بسیار دقیق کاملا حقیقی شما را از خوب و یا بد بودن پکیج ها و هتل و شرکت های گردشگری آگاه می کند.

تعداد ای پی های حقیقی بازدید کننده از مجموعه سایت ها و صفحات مجازی به صورت ماهیانه 2.3 میلیون نفر بوده و تعداد بازدید از صفحات در این تودی 9.7 میلیون صفحه می باشد و تمامی این بازدید ها و نفرات عاشقان گردشگری و سفرهای توریستی بوده و موقعیت بسیار خوبی برای تبلیغات و امور سئوی سایت های گردشگری فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل ، رزرو تور، خدمات مهاجرتی و ویزا و … می باشد.

بازدهی تبلیغات لینک فالو در این تودی بسیار بالا بوده و در ماه اول اثرات آن بر سایت شما کاملا محسوس می باشد و تا به اکنون بالغ بر 3700 سایت از خدمات بک لینک این تودی استفاده کرده اند و به نتیجه ی دلخواه رسیده اند.

تبلیغات ویژه برای اولین مرتبه در کشور فقط در این تودی

  1. جایگاه لینک مستقیم به سایت های رزرو هتل و سایت اصلی خود آن هتل

ما در این تودی تمامی هتل های داخلی و خارجی را بهمردم و تمام بازدید کننده ها معرفی می کنیم و در بخش مقایسه شمایی که سایت فروش رزرو هتل چه داخلی و چه خارجی، می توانید لینک و قیمت آن هتل را قرار دهید و ما برای هر هتل سه جایگاه ویژه در نظر گرفته ایم که به ترتیب از ارزان به گران قرار می دهیم.

2. جایگاه لینک مستقیم به سایت ها و آژانس های خدمات رزرواسیون تور

ما در انی تودی جایگاه های ویژه و کاملا کاربردی در زمینه رزرو تور داریم که در آن تمام پکیج های تور، لحظه آخری، چارتری و … که در روزز با تعداد ای پی 250.000 و بازدید صفحات در بخش های مختلف تور 1.375.000 ای پی جایگاه بسیار مناسب و پر بازده برای آژانس های مسافرتی و شرکت های خدمات مسافرتی اینترنتی و سنتی می باشد.

3. جایگاه لینک مستقیم به سایت های فروش تیکت هواپیما

در سایت در امروز یا این تودی، ما تمام پروازهای داخلی و خارجی را به صورت کاملا رایگان نمایش می دهیم و برای هر خط پروازی این امکان وجود دارد که تعداد 3 فروشنده با لینک مستقیم قرار گیرد، و این سه فروشنده به ترتیب از ارزان به بالا به بازدید کننده ها نمایش داده می شود.

4. تبلیغات رپورتاژ آگهی با تعداد لینک نامحدود

این تودی با آرشیو 40 هزار پست در تمام مجموعه های خود طی سالیان گذشته و با سئوی روز موتورهای جستجو موقعیت بسیار مناسب و خوبی به وب مسترانی که قصد دارند سایت خود را در گوگل و سایر موتورها بهینه کنند می باشد و تا به الان بالغ بر 3950 پست رپپورتاژی در سایت قرار دارد و می توانید جهت صحت کاربردی بودن این رپوزتاژ ها نمونه های قرار گرفته در این تودی را بررسی کنید.

5. تبلیغات بک لینک فالوو و نوفالوو

همانطور که می دانید بهترین نوع بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، دریافت لینک از سایت های هم رشته و هم صنف می باشد و تمام سایت هایی که در زمینه فروش بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل های داخلی و خارجی، رزرواسیون تورهای داخلی و خارجی، سایت های مهاجرتی و خدمات ویزا و همه ی سایت هایی که به دنبال بهینه سازی و سئو مفید و کاربردی می باشند، می توانند با سفارش این نوع تبلیغات رتبه ی سایت خود را در گوگل و سایر موتورهای بهبود بخشند.

در کلام آخر شما برای تبلیغات بنری، لینکی، رپورتاژی، مقایسه ای و … با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

ساعات پاسخگویی در همه ی روزهای هفته حتی ایام کاری : 10 تا 23

09905227890 – 09905227920 و در تلگرام با ای دی : @Subtitle

ارسال ایمیل به : ads@intoday.ir و یا با جیمیل : Rasooleabrishami@gmail.com