کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / استادیوم الجنوب

استادیوم الجنوب

استادیوم الجنوب

استادیوم الجنوب در شهر الوکره مشهور به ورزشگاه الوکره یکی از ۸ ورزشگاه قطر برای جام جهانی قطر ۲۰۲۲ می باشد که از بالا شبیه به قایق‌های ماهیگیری بومیان قطری همراه با یک سقف جمع شونده، سیستم سرمایشی بی نظیر و ورودی مناسب افراد دارای محدودیت است، از آنجایی که شهر ساحلی الوکره در نزدیکی شهر دوحه یکی از شهرهای کشتی‌رانی و ماهیگیری در قطر می باشد، مهندسین معمار این پروژه کل ورزشگاه را همانند عرضه لنج‌های صیادی طراحی و اجرا کردند.

ورزشگاه الجنوب با ظرفیت ۴۰ هزار تماشاگر دارای بخش‌های تفریحی و رفاهی فراوانی نظیر استخر، روف گاردن، پیست مسابقات دوچرخه سواری، سالن عروسی و مهمانی مجلل، سالن فوتسال، پیست اسب دوانی، چند کلاس آموزشی، کافه رستوران، سرویس بهداشتی، ۹ پارکینگ خودروهای سواری و راهنمای گردشگری می باشد.

برنامه مسابقات جام جهانی قطر در ورزشگاه الجنوب

برنامه مسابقات جام جهانی قطر در ورزشگاه الجنوب به طور کامل به شرح زیر می باشد :

  • اول آذر : فرانسه – استرالیا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه الجنوب
  • سوم آذر : سوئیس – کامرون، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
  • پنجم آذر : تونس – استرالیا، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
  • هفتم آذر : کامرون – صربستان، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
  • نهم آذر : استرالیا – دانمارک، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الجنوب
  • یازدهم آذر : غنا – اروگوئه، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الجنوب
  • ۱۴ آذر : بازی پنجاه‌وسوم: صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه F، ساعت ۱۸:۳۰،‌ ورزشگاه الجنوب

مسیریابی استادیوم الجنوب

از آنجایی که استادیوم الجنوب قطر کمی از شهر دوحه دور می باشد، بهترین روش استفاده از سرویس های حمل و نقل اتوبوس ویژه مسابقات جام جهانی قطر می باشد، همچنین با خودروی سواری می توانید با کمک نقشه ورزشگاه الجنوب در ابتدای مطلب این مسیر را طی کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=76019

آتنا بنی اسدی

بعد از انصراف از دانشگاه هشت شغل رو تست کردم تا اینکه با گروه خوب این تودی آشنا شدم و مسیر زندگی خودم تغییر کرد ، ترکیب گردشگری با کار باعث شد دید من نسبت به جهان تغییر کند.

مطالب مرتبط
ورزشگاه تختی تبریز
امیر رضا شاهرخی
3 دیدگاه
پیست اسکیت پارک لیو
پروانه ماندگار
3 دیدگاه
مجموعه تفریحی و ورزشی توچال
آیدا قوام
18 دیدگاه
رستوران های خارجی دوحه
مریم عظیمی
0 دیدگاه
سالونا
مریم عظیمی
0 دیدگاه
لقیمات
مریم عظیمی
0 دیدگاه

3 پاسخ

  1. پارک عالی دیگری که در اطراف استادیوم جام جهانی (الجنوب) ساخته شده است. وقتی هوا خوب است، اینجا مکانی عالی برای ورزش کردن، بیرون بردن بچه ها یا گردشی آرام با استادیوم زیبا به عنوان مرکز است. مسیرهای آهسته دویدن و مسیرهای دوچرخه سواری پارک را دور می زنند. تجهیزات ورزشی و فضای بازی بچه ها نیز وجود دارد. اسکوتر برای اجاره موجود است. چمنزارها و درختان سبز تمیز و به خوبی نگهداری می شوند، اگرچه من نیز دوست داشتم باغ های گل را ببینم. دسترسی از طریق بزرگراه های جدید اطراف استادیوم آسان است و تعداد زیادی فضای پارک خودرو در اطراف وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس