آکواریوم آب شور الماس شرق مشهد با آدرس و تصاویر 

سلام، شاید برای شما جالب باشه که بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد واقع شده است، اون هم به این علت که ما مردم ایران عادت کردیم به اینکه همیشه بهترین تفریحات و اولین های آن در پایتخت کشورمون یعنی تهران باشه اما در چند مورد استثنا دارد از جمله همین آکواریوم بی نظیر آب شور که به عنوان بزرگترین نمایشگاه آبزیان آب شور در ایران در مشهد مقدس واقع در مجتمع تجاری و تفریحی الماس شرق بنا شده است.

گونه های آکواریوم آب شور الماس شرق

در این آکواریوم مجموعه ای از تمام انواع ماهیان آب شور دریاها و اقیانوس های دنیا جمع آوری شده است و به جراتمی توان گفت که جز سه آکواریوم بزرگ خاورمیانه میباشد.

از انواع معروف ماهیان در شهر دریایی شرق مشهد مقدس می توان به : کوسه ماهی، سفره ماهی، هزار ماهی و هر نوع ماهی که در جهان وجود دارد اشاره کرد.

آدرس آکواریوم آب شور الماس شرق

خوب مردم عزیز و افرادی که چه خانوادگی و چه دوستانه به مشهد مقدس مسافرت کردین و یا در آینده قصد سفر به مشهد مقدس را دارید، پیشنهاد ویژه گروه گردشگری در امروز را جدی بگیرید و از این آکواریوم بزرگ و بینظیر دیدن کنید تا برای خودتون و همراهانتون لحظه ای به یاد ماندنی و خاطره انگیز در مشهد رقم بزنید.

آدرس و شماره تماس شهر دریایی و بزرگترین آکواریوم آب شور ایران : ایران، مشهد مقدس، سپاد، مجتمع تجاری و تفریحی الماس شرق، طبقه +4 ( 05137113013 )

این مطلب هیچگونه جنبه ی تبلیغاتی نداشته و فقط جهت معرفی جاذبه های توریستی و بکر مشهد توسط گروه گردشگری این تودی تهیه شده است.

بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهدبزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد

بزرگترین آکواریوم آب شور ایران در مشهد | این تودی
5 (100%) 1 vote[s]
اشتراک گذاری