جاذبه های گردشگری اردبیل

دیدنی های سرعین

FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه مندی

دیدنی های سرعین و به طور کلی جاذبه های دیدنی سرعین، پایتخت آبگرم های خاورمیانه، مجتمع های آبدرمانی ایده آل، حمام های خانوادگی دارای خواص درمانی و خدمات فیزیوتراپی در محل در نیمه اول سال مورد توجه گردشگران قرار می گیرد، در این مطلب به لیست بهترین دیدنی های سرعین می پردازیم، در این ایرانگردی همراه من در این تودی باشید.

آبگرم مدرن پهنلو

آبگرم مدرن پهنلو در هتل ارشاد سرعین

آبگرم مدرن پهنلو سرعین واقع در هتل ارشاد سرعین در مهم ترین مجموعه های آبدرمانی سرعین می باشد که درون یک مجموعه اقامتی واقع شده است، این محل که در اوایل سال 1394 خورشیدی بازگشایی گردید خیلی زود در بین علاقه مندان به شهرت دست یافت، ورودی این محل به گونه ای تعبیه شده که افراد دارای مشکلات رفت و آمدی براحتی وارد آن شوند و از امکاناتش بهره مند گردند.

  • آدرس : خیابان ولیعصر

آبدرمانی دره لر سویی

مجتمع آبدرمانی دره لر سویی سرعین

مجتمع آبدرمانی دره لر سویی سرعین امروزه بیشتر با تونل راان فوق العاده اش مورد توجه مسافران این شهرستان توریستی در استان اردبیل قرار می گیرد، مجتمع های آبدرمانی سرعین در ایران حرف اول را می زنند و برخی از آنها امکانات بین المللی برای پذیرایی از شما تعبیه کرده اند، این مجموعه آب درمانی که در خیابان شریعتی واقع شده برای درمان امراضی همچون دیسک کمر، رماتیسم، بیماری های پوستی و اعصاب بسیار مناسب است.

نوشته های مشابه
  • آدرس : بلوار شریعتی

آبگرم گاومیش گلی

آبگرم گاومیش گلی سرعین

در آبگرم گاومیش گلی سرعین که یک مجموعه آبی روباز است خبری از امکانات رفاهی و ماساژ تراپی همچون سایر رقبا نیست، اینجا از این جهت در بین مسافران شهرت دارد که دارای داغ ترین آبگرم سرعین می باشد و در کنار آن خواص درمانی آب های این چشمه که در یک استخر جمع آوری می شوند برای امراضی همچون آتروز، قلبی عروقی و پوستی مناسب اند، گاو میش از قدیمی ترین مجموعه های آبدرمانی سرعین است که در دسته ارزانترین ها هم جا دارد.

  • آدرس : خیابان ولیعصر

آبدرمانی رویال پارک

مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین

مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین ، رتبه اول بهترین دیدنی های سرعین را یدک می کشد، اینجا رکوردهای گوناگونی را داراست، رکورد وسیع ترین مجتمع آبدرمانی غرب آسیا، نخستین عضو اتحادیه آب های درمانی جهان در بین اعضای ایرانی که با یک هتل چهار ستاره هر نوع امکانات و تفریحاتی که مد نظر شما باشد را فراهم می آورد، آب این مجموعه از چشمه آبگرم مشهور گاومیش گلی سرعین تامین می گردد که خود دارای خواص درمانی برای امراض مختلفیست.

  • آدرس : خیابان دارایی

آبدرمانی شهر آفتاب

مجتمع آبدرمانی شهر آفتاب سرعین

مجتمع آبدرمانی شهر آفتاب سرعین از لوکس ترین مراکز آبدرمانی سرعین در استان اردبیل می باشد که با هزینه ای اندک خدمات ویژه ای ارائه می کند، اینجا در واقع یک مرکز تفریحی و توریستی هم می باشد که در آن امکانات رفاهی خارق العاده ای برای گردشگران تعبیه شده است، شهرستان سرعین دارای یک منطقه به نام دره سلامت است که بومیان آن را با نام دره پهنلو خطاب می کنند و اکر این مکان های آبی در آنجا واقع شده است.

  • آدرس : میدان ولیعصر، جاده سلامت

آبدرمانی ایرانیان

مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین

مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین با سانس همزمان برای اقایان و بانوان از بهترین دیدنی های سرعین محسوب می شود که در همان ورودی کمربندی شهر قرار گرفته است، این مجتمع بیشتر با خدمات آبدرمانی گردشگران را به خود جذب می کند و امکانات رفاهی فوق العاده ای هم در خود تعبیه دیده است تا شما براحتی و بدون دردسر از آنها استفاده نمایید.

  • آدرس : بلوار سبلان

آبدرمانی قهوه سویی

مجتمع آبدرمانی قهوه سویی سرعین

مجتمع آبدرمانی قهوه سویی سرعین امروزه از بهترین دیدنی های سرعین محسوب می شود که در خیابان طالقانی این شهرستان واقع شده است، آب های این چشمه دارای خواص درمانی متعدد بوده و با ترکیباتی همچون رسوب آهن، سیلیس و کلبربیکربنات برای درمان امراض مختلف از جمله تپش قلب، دردهای آرتروزی، مفصلی و قلبی عروقی مناسب می باشد.

  • آدرس : خیابان طالقانی

آبدرمانی سبلان

مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین

مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین با لقب بزرگ ترین مجتمع آبدرمانی خاورمیانه و سانس همزمان برای آقایان و بانوان با امکانات رفاهی و تفریحی ایده آل انتخاب خوبی برای مسافرین این شهر است، سرعین دارای مهم ترین جاذبه های گردشگری اردبیل و بیشترین تعداد چشمه های آب گرم طبیعی با خواص درمانی است، در این بین مجموعه سبلان در نوع خود بهترین مرکز درمانی شهرستان سرعین است که در نیمه اول سال بیشترین گردشگر را به خود جذب می کند.

  • آدرس : خیابان دانش

سخن پایانی

حال که با لیست بهترین دیدنی های سرعین همراه با آدرس و تصاویر آنها آشنا شدید در بخش زیر نظراتتان را برای ما و سایر گردشگران بنویسید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
تالیف: این تودی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا