خانه / سینما شقایق بابلسر

سینما شقایق بابلسر

سینما شقایق بابلسر

سینما شقایق از جاذبه های گردشگری بابلسر در استان مازندران است که در آن یک سالن قدیمی برای اکران جدیدترین فیلم های ایرانی تعبیه شده و علاقه مندان هنر هفتم می توانند در سفر به بابلسر یک فیلم خوب در این محل تماشا کنند، البته این محل نقاط ضعف زیادی دارد که از جمله آنها می توان به عدم ارائه شماره صندلی، دیر باز شدن سالن در لحظه اکران فیلم و کیفیت پایین صدا و تصویر اشاره کرد، در ادامه با برخی نظرات مردم درباره این سالن سینمایی آشنا می شویم.

محمود واثقی : صندلی هاش از زمان تاسیس که بر میگرده ب عصر قاجار هنوز تعویض نشده بیست دقیقه ک از فیلم میگذره درد باسن شروع میشه

مستر ایکس : نها سینمای بابلسر با کیفیت معمولی. تصویر فیلمها تاریک، صدا معمولی. لامپ پروژکتور ظاهرا نیاز به تعویض داره. اکثر اوقات موقع پرداخت بلیط میگن کارتخوان خرابه و فقط نقد پرداخت شه!! با اینکه روی در ورودی نوشته ورود تنقلات به سینما ممنوع، ولی مردم چیپس و پفک میارن و وسط فیلم مزاحم بغل دستی میشن. اکثر اوقات تلفن همراه زنگ میخوره و ملت تلفن صحبت میکنن. فیلم‌هایی که مخصوص بزرگسالانه بچه شیر خار هم میاد و تماشا میکنه. اینها بر میگرده به فرهنگ پایبن مردم که فقط برای وقت گذرونی به سینما میان ولی از طرف مسئولان سینما هم هیچ تذکری بهشون داده نمیشه. بغل دستی من نصف مدت فیلم چیپس و پفک میخورد و با تلفن همراه صحبت میکردو مسئول سینما با چراغ قوه چندین دفعه از کنارش رد شد و تذکر نداد.

مبین عربی : جای راحت و خوب . فیلمای به روز و اینکه حتی ارزون تر از بابل هست . حالا ۱۰۰۰ تومن زیاد مهم نیست ولی خب به هر حال ارزون تره

زیگما : تنها سینمای بابلسر


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=66940

مریم عبداللهی

چهار سال تور لیدر در مناطق مختلف بودم که فهمیدم علاقه بیشتری به سفرنامه نویسی و مقاله های توریستی دارم ، یکی از بزرگان می گفت ما درخت نیستیم که یجا بشینیم همش، پس سفر کنیم .

مطالب مرتبط
پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
مرکز خرید ویالند مال استانبول
مریم عبداللهی
4 دیدگاه
پردیس سینمایی صبامال
شهره مقصودی
5 دیدگاه
سینما آیمکس ایستینیه پارک استانبول
پروانه ماندگار
2 دیدگاه
سینما قرقره دبی مال
مریم عبداللهی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس