کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / ۲۰ رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز بخصوص رستوران هایی که در مجموعه های تاریخی قرار دارند، بسیار جذاب و دیدنی هستند. این رستوران ها توجه بسیاری از مسافران داخلی و گردشگران خارجی را به خود جلب می کنند. به نظرم سفر به شیراز با خوردن غذا در این غذاخوری ها و رستوران ها لذت بخش تر و شیرین تر می شود.

لیستی از ۲۰ رستوران معروف شیراز را برای آشنایی شما عزیزان با انها در این مقاله ارائه می کنم تا شما علاوه بر آشنایی امکان مقایسه آنها با یکدیگر را داشته باشد. البته همه ی این مجموعه ها تلاش می کنند که بهترین غذاهای ایرانی و خارجی را به مهمانان خود عرضه کنند. با این حال شما می توانید طبق ذائقه ی خودتان یک یا چند تا از آنها را انتخاب کنید.

آنچه که باید در مورد ۲۰ رستوران معروف شیراز بدانید

  1. رستوران هفت خوان
  2. رستوران خانه سنتی پرهامی
  3. مجموعه رستوران صوفی
  4. رستوران شاندیز 
  5. مجموعه رستوران های باغ راز
  6. باغ رستوران خوشا
  7. رستوران عمارت فیل
  8. رستوران سنتی شرزه
  9. رستوران سنتی کته ماس
  10. رستوران خانه شاپوری
  11. رستوران هتل هما
  12. رستوران وکیل
  13. رستوران آلپ
  14. رستوران سنسو باما
  15. رستوران برنتین
  16. رستوران بلیان
  17. رستوران سرای ایرانی بالو
  18. باغ رستوران نخلستان
  19. مجموعه رستوران باکویه
  20. رستوران بل پاسی

رستوران هفت خوان 

هر آنچه از این رستوران و فضای ان و همچنین منوی غذایش بگویم، قطعا کم است. ورودی بسیار باشکوه با فضای داخلی بی نظیر شما را وادار می کند که حتی برای چند لحظه در این مجموعه بنشینید و از فضای آن لذت ببرید. بیشتر از اینکه من به غذاهای رستوران هفت خوان شیراز توجه کنم، مجذوب فضای آن شدم. رستوران هفت خوان یک رستوران معروف شیراز است.

رستوران معروف شیراز

رستوران خانه سنتی پرهامی

نام و عکس های  رستوران سنتی پرهامی گویای همه چیز است و نیازی به توصیف ندارد. غذاهای خوشمزه و منوی متنوع در کنار فضای و چیدمان سنتی هر مسافری را محسور خود می کند. مدیریت این مجموعه به شکل بسیار زیبایی سنت ایرانی را در رستوران پرهامی به نمایش می گذارد.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

مجموعه رستوران صوفی

من از یک چیز مطمئن هستم و آن اینکه غیر ممکن است شما به مجموعه صوفی بروید و چند ساعتی را در آنجا نگذرانید. در این مکان همه چیز برای شما و دیگر مسافران برای گذراندن ساعتی دلچسب و خاطره انگیز فراهم است. لحظاتی که تا سال های سال به یاد خواهید آورد و تجربه ای بی نظیر برای شما خواهد بود.

رستوران معروف شیراز

رستوران شاندیز

شاندیز نامی آشنا برای همه مسافران شهر مشهد است، اما این بار به جای مشهد به شیراز می رویم و در رستوران شاندیز آن خاطره می سازیم. به نظر من رستوران شاندیز با بقیه ی رستوران ها و غذاخوری های شیراز متفاوت است.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

مجموعه رستوران های باغ راز

باغ رستوران راز با دیزاین و طراحی فضای بسیار زیبا و دیدنی اش در کنار غذاهای خوش طعم و خوشمزه اش مشتریان ثابتی دارد. البته در این بین نباید مسافران را فراموش کنم که از این مجموعه رضایت کامل دارند. همین ویژگی های این رستوران باعث جذب این مجموعه یک رستوران معروف شیراز باشد و از مشتریان بیشتری پذیرایی کند.

رستوران معروف شیراز

باغ رستوران خوشا

شاید بیشترین چیزی که در این رستوران من را مجذوب خود کرد، دکوراسیون و چینش وسایل بخصوص در فضای بیرونی آن بود. در مورد غذا و نیروهای این مجموعه به نظر من میتونه مورد رضایت شما قرار بگیرد. البته ممکن سلیقه ی شما با من متفاوت باشه، اما به هر حال باغ رستوران خوشا در کنار غذاهای خوشمزه اش، فضایی زیبا و دلنشین دارد.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

رستوران عمارت فیل

رستوران عمارت فیل در بافت قدیمی شهر شیراز قرار دارد. بنای سنتی این مجموعه بسیار جذاب و دیدنیست و علاقمندان خاص خود را دارد. شما در این فضای ساده حتما لحظات خوبی را خواهید گذراند.

رستوران معروف شیراز

رستوران سنتی شرزه

این رستوران که به قدیمی ترین و سنتی ترین رستوران شیراز معروف است، به معنای واقعی کلمه خاص و زیباست. شما امکان ندارد به شهر سعدی و حافظ سفر کنید و در این رستوران سنتی غذا میل نکنید. خیلی از مسافرانی که به این رستوران رفتند، اذعان می کنند که در سفرهای بعدی هم به رستوران سنتی شرزه خواهند رفت.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

رستوران سنتی کته ماس

رستورانی ساده و بدون زرق و برق که همین فضای آرامش بخش و ساده ی آن گردشگران بسیاری را به آنجا می کشاند. سفر به شیراز بدون خورد و طعم غذاهای محلی و سنتی آن لذت بخش نیست.

رستوران معروف شیراز

رستوران خانه شاپوری

برای رستوران شاپوری و عمارت آن تنها می توانم بگویم که هر موقع به این شهر سفر کردید، از این مکان بسیار زیبا دیدن کنید. البته شما می توانید از تجربه ی گردشگران و مسافران مختلف که به این شهر سفر کردند، بهره ببرید. خانه شاپوری در لیست ۲۰ رستوران معروف شیراز جای دارد.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

رستوران هتل هما

در بیشتر شهرهای ایران هتل هما با ویژگی های خاص احداث شده که قطعا بسیاری از شما با آنها آشنا هستید. این هتل ها دارای کیفیت بالایی هستند و رستوران های این هتل ها هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این مکان می تواند سفری خوش و شادی را برای شما فراهم کند.

رستوران معروف شیراز

رستوران وکیل

بیشترین چیزی که در رستوران وکیل مورد توجه من قرار گرفت، کاشی های آبی و نقاشی های دیواری آن بود. این نقاشی ها با اشعارشان مثل تابلویی بسیار زیبا بر روی دیوار نقش بسته بودند و نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کردند. نما و ورودی این رستوران بسیار جذاب و زیباست.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

مجموعه غذایی آلپ

این مجموعه غذایی برای جلب رضایت مشتریان از منوهای مختلف و مطابق با ذائقه های مختلف بهره می برد. علاوه بر کیفیت خوب غذا، مجموعه ی آلپ دارای دیزاین و فضای دیدنی و جذابی است که مشتریان را مجذوب خود می کند.

رستوران معروف شیراز

رستوران سنسو باما

وقتی به شهر شیراز سفر می کنید، قطعا به دنبال رستوران هایی هستید که هم غذای با کیفیت بالا و هم محیط آرامش بخش و مناسبی داشته باشند. رستوران سنسو باما این دو ویژگی را به طور کامل داد و من مطمئنم از حضور در ای مکان رضایت خواهید داشت.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

رستوران برنتین

یکی از رستوران هایی که من به بیشتر مسافران توصیه می کنم، رستوران برنتین است. علاوه بر اینکه غذای با کیفیتی را به مشتریان ارائه می کنند، طعم و مزه ی غذای آن بی نظیر است طوری که مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می گیرد.

رستوران معروف شیراز

رستوران بلیان

چیدمان و دیزان میزها و صندلی ها در این مجموعه به نظرم خیلی جالب توجه است، البته این رستوران زیبایی خاص خود را دارد. نور و روشنایی این فضا بر زیبایی و جذابیت این مجموعه افزوده است و جلوه ی بیشتری به آن می دهد.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

رستوران سرای ایرانی بالو

این رستوران شاید بسیار لوکس و مجلل نباشد، اما می تواند لحظات خوبی را برای شما بخصوص برای صرف صبحانه فراهم کند. البته از نظر قیمتی هم با سایر رستوران های شیراز کمی متفاوت است و هزینه های کمتری را به مشتریان تحمیل می کند.

رستوران معروف شیراز

باغ رستوران نخلستان

یکی دیگر از معروف ترین و بهترین رستوران های شیراز ، باغ رستوران نخلستان است. این رستوران دارای فضای بسیار زیبا و اتاقک های بسیار جالب است که بر جذابیت این باغ افزوده است.

رستوران معروف شیراز

۲۰ رستوران معروف شیراز

مجموعه رستوران باکویه

مجموعه ای بسیار بسیار بی نظیر و فوق العاده جذاب و دیدنی که این رستوران ها در نوع خود نه تنها در شیراز بلکه شاید در ایران بی نظیر باشند. شاید کمتر رستوران و مجموعه ای را در شهر های مختلف من بعنوان یک غذاخوردی منحصربفرد عنوان می کنم. اما به معنای واقعی رستوران باکویه منحصربفرد و بسیار دیدنیست.

رستوران معروف شیراز

رستوران بل پاسی

رستوران بل پاسی یک رستوران معروف در شیراز است که دکوراسیون کلاسیک و طعم خوب و خوش غذایش از ویژگی آن محسوب می شود. البته به نظر من تنوع غذایی و کارکنان خوش برخورد این مجموعه بیشتر از غذا توانستند نظر مشتریان را جلب کنند.رستوران معروف شیراز
۲۰ رستوران معروف شیراز


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=71577

مریم عظیمی

مطالب مرتبط
فست فود عطاویچ نمک‌آبرود
مهسا مطهری
0 دیدگاه
پنجره‌های صورتی مسجد نصیرالملک
مریم عبداللهی
13 دیدگاه
کافه طهرون کیش
الناز ایل بیگی
5 دیدگاه
باغ رستوران لرد
آیدا قوام
5 دیدگاه
رستوران سوشی خونه پاسداران
بهنام خیریه
8 دیدگاه
فودهال هشتگ کیش
فاطمه سادات حسینی
19 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس