aad0f3ad-933f-4034-8baa-493de507a385

مجموعه ورزشی انقلاب تهران

Enghelab Sports Complex
مجموعه ورزشی انقلاب تهران
ezgif-1-eca2962dc6

مجموعه ورزشی انقلاب تهران یا باشگاه انقلاب یکی از بهترین مجموعه‌های ورزشی تهران در منطقه ۳ می‌باشد، ثبت نام مجموعه ورزشی انقلاب برای تمامی افراد بالای ۷ سال که قصد استفاده از خدمات ورزشی و تفریحی این باشگاه قدیمی و وسیع را دارند، الزامیست، از همین رو ما در سری مقالات جاهای دیدنی تهران و در گذشته، شرایط عضویت باشگاه انقلاب تهران را همراه با تعرفه و شرایط عضویت را به طور کامل شرح داده‌ایم. در حال حاضر هزینه عضویت یکساله باشگاه انقلاب تهران، ۱.۳۳۰.۰۰۰ هزار تومان است.

به طور کلی ساعات کاری مجموعه ورزشی انقلاب همه روزه از ۶ صبح الی ۱۲ شب بوده که البته ساعات کاری هر کدام از مجموعه‌های ورزشی باشگاه انقلاب کمی متفاوت هستند، در انتهای مطلب لیستی از اماکن ورزشی باشگاه انقلاب درج کرده‌ایم که با لمس روی هر کدام از آن مجموعه‌ها، وارد صفحه معرفی همان باشگاه داخل باشگاه انقلاب خواهید شد تا اطلاعات لازم را بدست آورید.

دقت کنید استفاده از مجموعه‌های ورزشی باشگاه انقلاب برای افراد بالای ۷ سال، نیاز به کارت عضویت باشگاه انقلاب تهران دارد، دقت کنید که باشگاه انقلاب تهران بدون عضویت امکان ارائه خدمات به شما را نخواهد داشت، همچنین اگر مسافر هستید و یا قصد دارید با تعداد محدود در طول سال از مجموعه‌های ورزشی باشگاه انقلاب استفاده کنید، می‌توانید از سایت باشگاه انقلاب تهران، اقدام به خرید بلیط یکبار ورود مجموعه ورزشی انقلاب در بخش گلف، استخر، بولینگ یا جاده تندرستی کنید.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های باشگاه انقلاب تهران، کلاس‌های مجموعه ورزشی انقلاب در همه رشته‌های ورزشی و زیر نظر مربیات برجسته فدراسیون‌های ورزشی ایران است، کلاس‌های آموزشی باشگاه انقلاب در همه سطوح و برای همه سنین به طور مرتب در طول سال برگزار می‌شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن باشگاه انقلاب که در بخش جزئیات مطلب درج شده، تماس بگیرید.

باشگاه انقلاب تهران

مجموعه ورزشی انقلاب در سال ۱۳۴۲ خورشیدی در دوره پهلوی دوم در زمینی با مساحت ۴۴ هکتار افتتاح شد، در ابتدا اینجا فقط یک باشگاه گلف و تنیس بود که با گذشت سال‌ها، مجموعه‌های ورزشی متعدد دیگری به آن افزوده گردید، همچنین پس از انقلاب اسلامی، زمین فوتبال، فوتسال، اسکیت، استخر، والیبال، بکستبال و مینی گلف هم در این مجموعه راه‌اندازی شد، شاید از خود بپرسید که باشگاه انقلاب تهران، چه رشته‌های ورزشی و تفریحی را پوشش می‌دهد و به طور کلی خدمات باشگاه انقلاب شامل چه مواردیست، در این قسمت به طور خلاصه با لیست خدمات و امکانات باشگاه انقلاب آشنا خواهید شد:

 • مجموعه ماهیگیری باشگاه انقلاب واقع در یک استخر با ابعاد ۲۰*۴۰ متر 
 • سالن بدمینتون باشگاه انقلاب با نام باشگاه یادگار امام
 • مجموعه بسکتبال باشگاه انقلاب در سالن شماره ۳
 • سالن فوتسال باشگاه انقلاب
 • سالن والیبال باشگاه انقلاب
 • سالن تنیس روی میز باشگاه انقلاب
 • سالن پدل باشگاه انقلاب ( شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۶۶۴۶۰۳)
 • سالن صخره‌نوردی باشگاه انقلاب
 • سالن خانوادگی باشگاه انقلاب ( فوتسال، والیابل و هندبال)
 • باشگاه تیراندازی مجموعه ورزشی انقلاب
 • باشگاه اسکواش انقلاب ( شماره تلفن: ۰۲۱۲۶۲۱۶۳۴۷)
 • باشگاه اسکیت انقلاب ( شماره تلفن: ۰۲۱۲۶۲۱۶۳۶۶)
 • باشگاه بیلیارد انقلاب ( شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۰۲۵۸۵۸)
 • مینی گلف انقلاب
 • زمین فوتبال باشگاه انقلاب با چمن طبیعی
 • زمین فوتبال جمن مصنوعی انقلاب
 • باشگاه بدنسازی بانوان انقلاب ( شماره تلفن: ۰۲۱۲۶۲۱۶۳۹۰)
 • باشگاه بولینگ انقلاب
 • استخر چهارفصل آقایان و بانوان
 • تنیس باشگاه انقلاب
 • جاده تندرستی باشگاه انقلاب
 • زمین گلف باشگاه انقلاب

لوکیشن باشگاه انقلاب

لوکیشن باشگاه انقلاب در منطقه ۳ با سه درب ورودی، یکی از جنوب در نزدیکی پارک ملت، دیگری از غرب در خیابان سئول و درب شمالی از خیابان نمایشگاه بین‌المللی تهران شما را به این باشگاه می‌رساند، برای مشاهده لوکیشن مجموعه ورزشی انقلاب روی نقشه باشگاه انقلاب در ابتدای مطلب کلیک کنید تا این باشگاه را با کمک گوگل مپ، بلد یا نشان مسیریابی کنید و خیلی آسان از هر منطقه تهران به این مکان برسید.

 • آدرس باشگاه انقلاب برای مراجعین مینی گلف، استخر بانوان انقلاب و هتل آکادمی المپیک: بهترین مسیر دسترسی به این باشگاه از طریق خیابان ولیعصر است. در این خیابان پس از رسیدن به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد بلوار حاشیه‌ای شوید و از اولین خروجی خارج شوید. این مسیر شما را به ورودی غربی باشگاه انقلاب خواهد رساند.
 • آدرس باشگاه انقلاب برای مراجعین بولینگ، استخر آقایان و جاده تندرستی: منطقه ۳، بزرگاه چمران جنوب به شمال، خیابان سئول، خیابان نمایشگاه بین‌المللی

آدرس مجموعه ورزشی انقلاب با اتوبوس

با استفاده از اتوبوس‌های تندرو به‌راحتی می‌توانید به باشگاه انقلاب بروید. با سوار شدن در خط هفت تندرو در طول خیابان ولیعصر، در ایستگاه نیایش پیاده شوید. با گذر از کنار پارک ملت، بعد از ۱۰ دقیقه پیاده‌روی به ورودی باشگاه می‌رسید.

نزدیک‌ترین مترو به باشگاه انقلاب

یکی از مهم‌ترین نکات منفی باشگاه انقلاب، دور بودن ایستگاه‌های مترو به این مجموعه است، چنانچه بخواهید با مترو به باشکاه انقلاب مراجعه کنید باید در یکی از ایستگاه‌های مترو شهید حقانی در باغ کتاب و فاصله ۷ کیلومتری باشگاه انقلاب یا ایستگاه مترو صدر در ۶ کیلومتری این مجموعه پیاده شوید و ما بقی مسیر را با تاکسی یا اتوبوس به سمت نمایشگاه یا پارک ملت طی کنید.

مجموعه‌های ورزشی باشگاه انقلاب تهران

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
استخر چهارفصل بانوان انقلاب

استخر چهارفصل بانوان انقلاب

استخر چهارفصل بانوان انقلاب یکی از بهترین استخرهای تهران با دو بخش استخر سرپوشیده انقلاب و استخر روباز بانوان انقلاب است، استخر بانوان باشگاه انقلاب همچنینی یکی از مجهزترین استخرهای ایران بوده که در آن یک استخر روباز با مساحت ۵۰ متر مربع و یک استخر سرپوشیده با نام استخر قهرمانی با ۳۰ متر مربع مساحت تعبیه شده، همچنین در استخر چهارفصل بانوان انقلاب بخش آبدرمانی جدیدا راه‌اندازی شده که با نام استخر ابدرمانی سرپوشیده بانوان انقلاب برای افرادی که دچار مشکلات زانو درد، کمر درد و یا افرادی که جدیدا عمل جراحی استخوان داشته‌اند، است.
استخر چهارفصل آقایان انقلاب

استخر چهارفصل آقایان انقلاب

استخر چهارفصل آقایان مجموعه ورزشی انقلاب یکی از بهترین استخر های چهار فصل تهران در منطقه ۳ می باشد، استخر چهارفصل انقلاب همچنین در لیست بهترین استخرهای روباز تهران با تجهیزات و امکانات عالی قرار دارد، این استخر کمی بالاتر از استخر چهارفصل بانوان انقلاب در شمال هتل آکادمی المپیک واقع شده که با توجه به مکانیزم تصفیه آب، یکی از تمیزترین استرخهای تهران لقب دارد، قیمت بلیط استخر چهارفصل آقایان انقلاب در سال جاری ۳۵۰ هزار تومان بوده که البته هزینه ورودی به مجموعه ورزشی انقلاب هم ۹۰ هزار تومان است
بولینگ انقلاب تهران بزرگ‌ترین بولینگ ایران

بولینگ انقلاب

بولینگ انقلاب یکی از معروف‌ترین باشگاه‌های بولینگ تهران و تفریحات تهران در منطقه ۳ و نزدیک نمایشگاه بین‌المللی تهران است، بولینگ انقلاب یکی از بخش‌های مجموعه ورزشی انقلاب تهران بوده که برای علاقه‌مندان به ورزش تفریحی بولینگ محل خوبی در منطقه ۳ پایتخت بشمار می‌رود، بولینگ انقلاب به صورت همزمان پذیرای بانوان و آقایان بوده که قیمت هر سانس بولینگ انقلاب در حال حاضر ۱۷۰ هزار تومان به ازای هر لاین است و ننهایتا بین ۱ تا ۴ نفر اجازه استفاده از لاین‌های بولینگ انقلاب را خواهند داشت.
زمین گلف انقلاب تهران

گلف انقلاب

زمین گلف انقلاب یکی از تفریحات لوکس تهران و یکی از بخش‌های تفریحی و ورزشی مجموعه ورزشی انقلاب در ضلع جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران قرار دارد، زمین عمومی گلف باشگاه انقلاب همه روزه از ساعت ۷ صبح الی ۲۳ فعالیت دارد که که برای همه سنین، بانوان و آقایان قابل استفاده است، البته در سال‌های اخیر با خراب شدن نورافکن‌های این مجموعه ورزشی، استفاده از گلف انقلاب فقط در ساعات روز امکان‌پذیر می‌شود، همچنین مربیان و راهنمایان موجود در مجموعه آموزش‌های اولیه لازم برای شیوه پرتاب توپ و قوانین بازی را به شما آموزش می‌دهند.
فضای داخل باشگاه مینی گلف انقلاب

باشگاه مینی گلف انقلاب

مینی گلف باشگاه انقلاب اولین مینی گلف ایران بوده که در سال ۱۳۴۲ خورشیدی در زمینی با مساحت ۴۴ هکتار در منطقه ۳ تهران در جنوب نمایشگاه بین المللی کنونی واقع در شرق خیابان سئول افتتاح شد. این مجموعه در فضایی دلنشین همراه با یک کافه رستوران محل خوبی برای سپری کردن اوقات فراغت در روزهای آخر و ایام تعطیل است. مینی گلف یک ورزش شاد و مرفه بوده که برای تمامی سنین به ویژه خانواده ها در روز های تعطیل و ایام فراغت مناسب می باشد چنانچه قوانین بازی مینی گلف را یاد ندارید نگران نباشید پرسنل فعال در این مجموعه آموزش های لازم اولیه را در همه
جاده تندرستی باشگاه انقلاب

جاده تندرستی باشگاه انقلاب

جاده تندرستی باشگاه انقلاب یکی از بهترین پارک‌ها برای پیاده‌روی و دویدن در تهران واقع در درب شمالی مجموعه ورزشی انقلاب است، هزینه استفاده از جاده تندرستی باشگاه انقلاب در سال جاری ۲۵ هزار تومان برای افراد ایرانی و ۳۷ هزار تومان برای افراد غیر ایرانی می‌باشد که اگر شما اقدام به عضویت باشگاه انقلاب تهران کنید و کارت عضویت مجموعه ورزشی انقلاب را بگیرید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای یکسال نخواهید داشت.
فودکورت باشگاه انقلاب

فودکورت باشگاه انقلاب

فودکورت باشگاه انقلاب در جوار جاده تندرستی باشگاه انقلاب قرار دارد، فودکورت انقلاب یکی از بخش‌های مجموعه ورزشی انقلاب در ضلع شمالی باشگاه انقلاب در جنوب نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع شده که محل خوبی برای ورزشکارانیست که قصد ورزش و دویدن در جاده سلامتی باشگاه انقلاب را دارند، فودکورت باشگاه انقلاب با ویو عالی در محیطی دلگشا همراه با میز و صندلی‌های راحتی با چندین غرفه‌ی کافه رستورانی معمولا پاتوق ورزشکاران حرفه‌ای و مراجعین باشگاه انقلاب است.
https://intoday.ir/?p=87167
banner1

پروانه ماندگار

مطالب مرتبط
آبشار چال مگس
آیدا قوام
3 دیدگاه
آبشار هنزک لواسان
الناز ایل بیگی
3 دیدگاه
باغ موزه مینیاتور تهران
ترلان کمیلی
3 دیدگاه
مجموعه تفریحی ورزشی هودین و هورام تهران
الهه شاکردوست
11 دیدگاه
پارک آبی سوپارک
الناز ایل بیگی
6 دیدگاه
بهترین مراکز خرید پوشاک تهران کدامند؟
فاطیما علیزاده
0 دیدگاه

29 پاسخ

 1. باشگاه انقلاب که اصلا گره خورده با خاطرات شیرین ما جوون ها…. کمتر کسی هست که یکبارم نرفته باشه اونجا… آدمهای متفاوت ، کافه های باصفاش و دورهمی های مکرر ادمها و …

 2. مجموعه بزرگ و ایده آلی برای انواع ورزشهاست. مسیر پیاده روی بسیار خوبی داره. استخر چهار فصل ، زمین گلف،و… از امکانات مجموعه است. عضویت سالیانه داره که با کارت پذیرای اعضا هستند. میهمانان هم با خرید کارت میهمان میتوانند وارد شوند.

 3. فضای خیلی خوبی داره برای پیاده روی از باشگاه‌های مختلف و رستوران هاشم میتونید استفاده کنید. اما ایرادی که داره هزینه‌ی ورودی سالانه‌اش زیاد هست برای کسی که مسیرش دوره و هر روز نمیتونه بره اونجا اما کسایی که هر روز میتونند برند خیلی عالیه براشون

 4. دو روزه با تلفنهاشون تماس میگسرم کسی جوابگو نیست معلومه به ارباب رجوع چقدر ارزش قائل هستند لااقل قبل از پول گرفتن میگفتین چه خبره خلاصه اینکه تو خیابون انقلاب قدم بزنیم بهتر ازینجاست حرص بخوریم

 5. مجموعه امن،خوش آب و هوا و زیبا.مناسب برای ورزش و پیاده روی.
  دارای استخر های فوق العاده.
  فقط ورود افراد باید به عنوان عضو یا مهمان یه عضو باشه و در غیر این صورت ورود افراد به غیراز این دو گروه ممنوعه.

 6. مجموعه ی ورزشی انقلاب مجموعه ی جامعی از امکانات ورزشی است که در زمان پهلوی دوم تاسیس شده و در آن زمان معروف به کلوپ شاهنشاهی بوده است.
  مجموعهٔ ورزشی انقلاب در بر دارندهٔ ۱۰٬۰۰۰ متر مربع فضای فرهنگی و ۶۰ هکتار فضای سرپوشیده و روباز ورزشی است. هم‌چنین، مجموعهٔ ورزشی خانوادگی انقلاب کامل‌ترین تسهیلات را در رشته‌های گلف، تنیس، اسکواش، والیبال، بسکتبال، فوتبال، شنا، سونا، بدن‌سازی، ورزش‌های رزمی، ماهی‌گیری و ماشین‌سواری (کارتینگ) برای افراد و خانواده‌های اعضا ایجاد کرده‌است.
  کمترین دسترسی اعضا مجموعه ی پیاده روی باشگاه است که فضای منتسبی برای تحرک روزانه افراد فراهم کرده است.
  برای ورود باید عضویت داشت و یا کارت تک ورود مهمان را به هنراهی یکی از اعضا تهیه کرد.

 7. مجموعه ورزشی باشگاه انقلاب تهران در منطقه یک تهران حد فاصل بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و بزرگراه چمران یکی از بهترین وسیع ترین و مجهز ترین فضاهای ورزشی تهران و ایران است.برای ورود به مجموعه میبایست حق عضویت سالانه چیزی در حدود ۴۵۰ هزار تومان در سال ۱۳۹۶ پرداخت گردد.که علاوه بر این مبلغ برای استفاده از سایز فضاها و امکانات نیز حق عضویت جداگانه ای دریافت میگردد.جهت عضویت بایستی از سایت مجموعه اقدام نمود.

 8. مجموعه ورزشی خیلی خوبی هست و تجربه جالبی از حضور در این مجموعه ورزشی داشتم.
  فقط اگ نمیخواید از پارکینگ مجموعه استفاده کنید،قبل رفتن حتما به فکر جای پارک باشید

 9. خیلی جای خوبیه برای ورزش و تفریح، البته باید کارت عضویت داشته باشید و داخلش همه چی هست از استخر، بیلیارد و گلف تا اسکواش که علاوه بر هزینه عضویت باید پرداخت بشه. چون افرادی که واردش میشن معمولا از قشر خوبی هستند امنیت و آرامشش خوبه. در کل عالیه مخصوصا توی تهرانی که جای خوبی برای پیاده روی نیست اینجا جاده تندرستی داره که ۲.۵ کیلومتر هست و با خیال راحت میشه پیاده روی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
ساعت دسترسی : 06:00 تا 00:00
ثبت شده در : قدیمی‌ترین باشگاه ورزشی ایران
قدمت این مکان : 1342 خورشیدی
نوع کاربری : گلف، تنیس، فوتبال، استخر، والیبال، بسکتبال، تنیس روی یمز، بدنسازی، اسکیت، صخره‌نوردی، پدل، اسکواش، تیر اندازی، مسیر دو و میدانی
توضیحات بیشتر
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، پارکینگ، کافه، رستوران، راهنما، آنتن دهی موبایل، فضای سبز، فودکورت، نمازخانه، نیمکت، سالن همایش، گالری
ملزومات سفر : موبایل، کارت بانکی، کفش راحتی، عینک و کلاه آفتابی، کوله پشتی، آب آشامیدنی، کارت شناسایی، شارژر، لباس اضافه
اطلاعات تماس
آدرس : استان تهران، تهران، منطقه 3، بزرگاه چمران جنوب به شمال، خیابان سئول، خیابان نمایشگاه بین‌المللی
شماره تماس : 02126216153
وب سایت : https://enghelabsportcomplex.ir/