کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / بازار شبانه هوی آن

بازار شبانه هوی آن

شکم‌گردی بازار شبانه هوی آن

بازار شبانه هوی آن از جذاب‌ترین تفریحات شبانه ویتنام و یکی از جاهای دیدنی هوی آن ( از شهرهای توریستی ویتنام ) می باشد که در آن انواع و اقسام خوراکی محلی، غذاهای ویتنامی، اجناس حراجی و صنایع دستی عرضه می شود، همچنین امکان سوار شدن بر تراموای جالب و عبور از ازدحام جمنعیت موجود در این بازار برای گردشگران محبوبیت زیادی دارد.

اگر کمی شل مغزی به خرج دهید، دست فروشان و دلالان قایق‌های تفریحی سرتان را کلاه می گذارند، پس زیاد خودتان را نا بلد نشان ندهید، از میل غذاهای سنتی ویتنامی و جنوب شرقی آسیا در بازار شبانه هوی آن غفلت نکنید، البته اگر به خوردن غذاهای عیب و غریب عادت دارید سفارش دهید و در غیر اینصورت مشغول شب گردی و مشاهده غرفه‌های جذاب اینجا شوید، در مجموع در بازار شبانه هوی آن مراقب جیب، وجه نقد، موبایل و اجناس گران قیمتتان باشید و گول افراد سالخورده به ظاهر خنگ را نخورید، آدرس و نقشه بالا در این گردشگری شما را کمک می کند.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=76632

آیدا قوام

اگر عطش دنیا شما رو از زندگی انداخته سفر کنید ، مهم نیست کجا ، دور یا نزدیک ، ارزون یا گرون ، با هتل یا بی هتل فقط سفر کنید.

مطالب مرتبط
پاساژ مهتاب مشهد
بهنام خیریه
6 دیدگاه
برج آلتون مشهد
ترلان کمیلی
11 دیدگاه
جمعه بازار کتاب مدرس مشهد
بهنام خیریه
6 دیدگاه
پاساژ امجد تهران
مهدی خانی
9 دیدگاه
پاساژ عباسیان تهران
مهدی خانی
7 دیدگاه
تورک مال ارومیه
بهنام خیریه
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس