کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / باغ وحش هویزه

باغ وحش هویزه

باغ وحش هویزه

باغ وحش هویزه با لقب بزرگترین باغ وحش استان خوزستان در شهر هویزه است که در آن می توانید از حیوانات اهلی و وحشی و انواع پرندگان دیدن کنید. شهر هویزه که در دوران جنگ به دلیل مرزی بودن مورد حمله دشمن و بسیار تخریب گردید، اکنون نسبت به خدمتی که در دوران جنگ به کشور داشته، امکانات و رسیدگی خاصی برای ان انجام نشده است.اما با این حال باغ وحشی در آن احداث شده که گروهی از حیوانات در آن نگهداری می شود، اما به دلیل گرم بودن هوای استان خوزستان، حیوانات شرایط سختی را در فصل گرما می گذرانند.

حیوانات باغ وحش هویزههویزه کجاست؟

از دیگر مکان های قابل بازدید شهر هویزه می توان به تاالاب هورالعظیم اشاره کرد. این تالاب زمانی پراز آب و زیستگاهی بسیار مناسب برای جاندران،ِ گونه های مختلف و بسیار متنوع پرندگان بوده است که امروزه متاسفانه بخاطر خشکسالی و سد هایی که بالادست هورالعظیم احداث شده دیگر زیاد اثری از زندگی حیوانات و پرندگان در این منطقه به چشم نمی آید.

پرنده های باغ وحش هویزهمیمون های باغ وحش هویزه اما باین حال بازهم در ماه هایی خاص پرندگان مهاجری را می توان شاهد بود که خود را به این تالاب می رسانند. عده ای براین سخن اسرار دارند که بهتر است حیوانات باغ وحش هویزه به محل اصلی زندگی خود یعنی همان حیات وحش بازگردانده شوند و بجای آن تمرکز بیشتر بر روی تالاب و پرندگانی باشد که به سمت این زیستگاه می آیند. منتظر امتیاز و نظرات شما هستیم.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=73353

شیما محمدیان

تو بازار مترجمی زبان بودم و تقریبا هیچ درآمدی نداشتم ، وقتی با مدیر گروه این تودی آشنا شدم مسیر زندگی من تغییر کرد و تونستم از رشته مترجمی خودم استفاده کنم در بخش توریستی .

مطالب مرتبط
باغ وحش صفه اصفهان
بهنام خیریه
0 دیدگاه
بولینگ بوستان اهواز
امیر رضا شاهرخی
2 دیدگاه
فرودگاه اهواز
بهنام خیریه
6 دیدگاه
پارک محیط بان کرج
آتنا بنی اسدی
5 دیدگاه
باغ وحش الخور قطر
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه
مزرعه بلدنا قطر
امیر رضا شاهرخی
0 دیدگاه

3 پاسخ

  1. مکانی خوب با انواع و اقسام حیوانات مثل خرس ،گرگ،روباه،شتر،کرکس،عقاب ،میمون،سگ هایی زینتی که جاشون توی قفس نیست و… فوق العاده وضعیت بدی دارند حیوانات ، لطفا اگر برای بازدید می روید حتما غذا برای حیوانات مختلف در حد توان ببرید چون به صورت روزانه نان خشک به حیوانات داده می شود… حتما غذا ببرید چون حیوونا التماس میکنن که بهشون غذا بدین!

  2. جای حیوونای بیگناه تو باغ وحش نیست.
    این همه شبکه مستند داره بدون اینکه به حیوونا آسیب برسه برنامه های جالبی ازشون میسازه، تمام باغ وحش ها باید تعطیل بشن.

  3. ‪حیوانی وحشی تر و خطرناک تر از انسان وجود نداره واقعا!!!
    کاش جای دایناسورها نسل انسان ها منقرض میشد تا شاید دیگر موجودات و خلق خداوند در نبود وجود بشر زمینی در سایه آرامش و آسایش زندگی میکرد… متاسفانه باعث و بانی این اسارتگاه ها ما انسانهای خودخواه هستیم که از دیدن حیوانات مظلوم اسیرشده در پشت این میله های زندان لذت میبریم. براستی چه لذتی دارد دیدن عجز و ناتوانی، تشنگی و گرسنگی و استخوان بیرون زده از فرط گرسنگی این حیوانات بی دفاع در پساپشت اسارتگاهی بنام باغ وحش ؟؟ لطفا_باغ_وحش_ها_را_تحریم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :

نقشه بزودی ...

توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس