نمایشگاه نساجی استانبول ترکیه 2019 | این تودی

نمایشگاه نساجی استانبول ترکیه

نمایشگاه نساجی استانبول ترکیه با معرفی غرفه ها

نمایشگاه نساجی استانبول ترکیه یکی از ببزررگ ترین و بهترین نمایشگاه های بین المللی در زمینه نخ ، پوشاک و صنایع وابسته می باشد که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استانبول ترکیه بگزار می شود.

این نمایشگاه هر ساله در دو سالن مجزا یعنی سالن ماشین های تولید پوشاک و نخریسی و سالن الیاف، نخ و پوشاک انجام میگیرد و در آن کمپانی های بزرگ نخریسی از سراسر جهان شرکت می کنند، در آخرین دوره نمایشگاه نساجی استانبول ترکیه بیش از 1150 غرفه نمایشگاهی وجود داشت که به گفته کارشناسان امسال پر رونق تر خواهد بود.

شما اگر در زمینه تولیدی پوشاک و صنایع وابسته به نخریسی فعال هستید می توانید با شرکت در این نمایشگاه کیفیت کالاهای خود را افزایش دهید و با جدیدترین ماشین آالات کارخانه ای و تکنولوژی های بروز صنعت پوشاک آشنا شوید.

از جمله بخش های مهم این نمایشگاه می توان به غرفه های ماشین های جوراب بافی جدید، ماشین های گلدوزی، غرفه های رنگ های الیاف و پوشاک و غرفه های جدیدترنی نخ های تولید شده در شرکت های معتبر جهانی اشاره کرد.

در بخش های جذاب دیگر می توانید از غرفه هایی که پارچه های نانو جهت امور پاکسازی لوازم آرایشی عرضه می کنند بازدید به عمل آورید.

آدرس نمایشگاه نساجی استانبول ترکیه : استانبول، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استانبول

آدرس به انگلیسی

Tüyap Fair Convention and Congress Center Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL

ساعات بازدید : 10 صبح الی 18

READ  برج بریتیش ایرویز باریک ترین برج جهان در کتاب گینس | این تودی

تاریخ شروع نمایشگاه : 28 فوریه 2019 برابر با 9 اسفند 97

تاریخ پایان نمایشگاه : 3 مارس 2019 برابر با 12 اسفند 97

وب سایت رسمی نمایشگاه نخ استانبول : لمس کنید

برای مراجعه به استانبول نیازی به دریافت ویزا ندارید و فقط با خرید بلیط هواپیما از تهران به استانبول یا مشهد به استانبول ، اصفهان استانبول ، شیراز استانبول و تبریز استانبول و پرداخت عوارض خروج از کشور در فرودگاه می توانید وارد خاک ترکیه شوید.

گردآوری شده در گروه تجاری دانشنامه گردشگری آنلاین این تودی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب