کاربران گرامی، سایت این‌تودِی در حال بروزرسانی می‌باشد در این هنگام ممکن است شما با خطا هایی مواجه شوید لطفاً تا پایان اصلاحیه سایت ما را همراهی کنید. باتشکر
خانه / اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی شیراز را در این مقاله به شما معرفی می کنم، هر کدام از این اقامتگاه ها ویژگی های خاصی دارند که به صورت جداگانه به آنها می پردازیم.

۱- اقامتگاه بوم گردی سی راه

اقامتگاه بومگردی سی راه یکی از زیباترین مکان هایی است که شما می توانید در سفر به شیراز در آن چند روزی اقامت کنید. سفر شما قطعا در این خانه ی تاریخی جذاب تر و شیرین تر خواهد شد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

۲- اقامتگاه بوم گردی ستایش

اقامتگاه بوم گردی ستایش تنها محلی برای اقامت من و شما نیست، بلکه مجموعه ای از خاطرات را در خود نهان دارد. به نظر من این مکان در کنار جاذبه های تاریخی، از چیدمان و چینش وسایل به خوبی برای جذب گردشگر بهره می برد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۳- اقامتگاه بومگردی سرای همایونی

اقامت در سرای همایونی را من به بیشتر مسافرانشهر شیراز پیشنهاد می کنم. شاید برای شما این سوال پیش بیاد که چرا؟ چون علاوه بر جذابیت هایی که از نظر تاریخی دارد، اتاق های بسیار زیبایی دارد که آرامش خاصی را به شما می دهد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

۴- اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان

اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان مثل سایر اقامتگاه ها از ویژگی های فرهنگی و تاریخی بهره می برد و این شاخصه ها برای جذب گردشگر بیشتر اهمیت پیدا می کند. این اقامتگاه بومگردی می تواند گزینه ی مناسبی برای شما در سفر به شبراز باشد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۵- اقامتگاه بوم گردی عمارت هفت رنگ

عمارت هفت رنگ به واقع مکانی رنگارنگ است که این رنگ بندی  زیبایی خاصی را در پیش چشمان مسافران به نمایش می گذارد. وسایل رنگارنگ و تنوع رنگ ها در این مجموعه شادی را به مسافران تزریق می کند.

اقامتگاه بوم گردی هفت رنگ شیراز (1401)


۶- اقامتگاه بوم گردی ترنجستان

چیزی که بیشتر از همه برای من در اقامتگاه بومگردی ترنجستان جذاب است، طرح ها  و نقش های قدیمی و ایرانی است که شما می توانید در جای جای آن ببینید. این ویژگی قطعا تاثیر بسزایی بر روی مسافران شهر شیراز می گذارد و آنها را مشتاق تر می کند.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

 اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۷- اقامتگاه بوم گردی عمارت قاجاریه

درختان و حوض زیبای عمارت قاجاریه در عین زیبایی وصف ناشدنی که دارند، شما را به گذشته های دور می برند. این خانه ی زیبا شما را به گذشته های دور می برد و خاطرات خوب سال های دور را در ذهن شما تداعی می کنند.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

۸- اقامتگاه بوم گردی گلستان راز

اگر شما قصد سفر به شیراز را دارید، من پیشنهاد می کنم این اقامتگاه برای گذراندن روزهای خوب در شیراز انتخاب کنید. اقامتگاه بوم گردی گلستان راز یکی از مکان های زیبا و دیدنیست که من مطمئنم تجربه ی خوبی را برای شما رقم می زند.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۹- اقامتگاه بوم گردی باغ ایرانی

معماری، محیط و فضای باغ ایرانی به معنای واقعی روح و جان هر مسافری را زنده و شاداب می کند. آرامش و آسایش را در کنار این همه زیبایی در این اقامتگاه به راحتی می توانید احساس کنید. چیزی که امروزه در شهرهای شلوغ کمتر می توان بدست آورد.

۱۰- اقامتگاه بوم گردی لوتوس

اقامتگاه بوم گردی لوتوس هم یکی از مکان هایی است که به واسطه جاذبه های محیطی و فضای زیبایش، مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می گیرد. این مجموعه گزینه ی خوبی برای انتخاب شما در سفر به شهر گل و گلاب می تواند باشد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۱۱-  اقامتگاه بوم گردی سووشون

اقامت در اقامتگاه بوم گردی سووشون را از دست ندهید. این یک پیام تبلیغاتی نیست بلکه یک واقعیت انکار ناپذیر در مورد این مجموعه است. این مجموعه امکانات و خدمات خوبی را به مسافران شهر شیراز ارائه می کند.

۱۲- اقامتگاه بوم گردی سهراب

شیشه های رنگارنگ، نقاشی های قدیمی در فضای قدیمی اقامتگاه بوم گردی سهراب روزهای خوبی را برای مسافران شهر شعر و ادب رقم می زند. شما هم می توانید با سفر به شیراز در این مکان آرامش بخش چند روزی را بگذرانید.

 اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۱۳- اقامتگاه بوم گردی یادمان

وقتی وارد قامتگاه بوم گردی یادمان بیشتر از هر چیزی من مجذوب سادگی آن شدم. این عمارت قدیمی یادگاری از گذشتگان ماست که امروز ما می توانیم با اقامت در آن، چند روزی به دنیای گذشتگانمان پا بگذاریم.

۱۴- اقامتگاه بوم گردی پری دخت

اقامتگاه بوم گردی پری دخت یکی از بهترین و زیباترین  اقامتگاه های شیراز به شمار می رود. این مکان در طول سال میزبان بسیاری از گردشگران خوش ذوق است، که این مکان را برای اقامت خود و همراهانشان انتخاب می کنند.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۱۵- اقامتگاه بوم گردی طاها

این مکان مثل سایر اقامتگاه ها از امکانات و فضای خوبی بهره مند است. این اقامتگاه برای مسافرانی که سفر کم هزینه ای را برای سفر خود به شیراز پیش بینی کرده اند، بسیار مناسب و مفید است.

۱۶- اقامتگاه بوم گردی آنا

گل های رنگارنگ و بنای قدیمی و تاریخی این اقامتگاه علاقمندان خاص خود را جذب می کند. بیشتر مسافرانی که به دنبال اقامتگاه های ساده و ارامش بخش هستند، اقامتگاه بوم گردی آنا قطعا یکی از بهترین انتخاب های آنها می تواند باشد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۱۷- اقامتگاه بوم گردی توتی

یکی از زیباترین قسمت های این بنای زیبا، ایوان سرتاسری آن است که حس و حال بهتری را به شما می دهد. من احساس می کنم این ویژگی برای مسافرنی که علاقمند هستند، در فضای بیرون شب ها استراحت کنند و صبح ها صبحانه بخورند، جذاب باشد.

۱۸- اقامتگاه بوم گردی والاد

اقامتگاه بوم گردی والاد را حتما به خاطر خود بسپارید، این مکان در نزدیکی جاذبه های گردشگری شیراز قرار دارد. بنابراین اگر شما در این مجموعه اقامت کنید، حتما به راحتی می توانید مناطق مختلف شهر را ببینید.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


۱۹- اقامتگاه بوم گردی دولت سرای معصومه سلطان

این اقامتگاه به لحاظ معماری و وسعت شاید کمی با سایر اقامتگا های بوم گردی متفاوت باشد، اما از نظر امکانات و تزئینات تفاوت محسوسی ندارند. اگر در آینده به شیراز سفر می کنید، پیشنهاد می کنم این اقامتگاه را در لیست اقامت خود قرار دهید.

۲۰- اقامتگاه بوم گردی آیدا بانو

اقامتگاه بوم گردی آیدا بانو هم یکی از مکان هایی است که، مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می گیرد. این مجموعه محیط آرام و زیبایی دارد که قطعا شما از اقامت در آن لذت خواهید برد.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


 ۲۱- اقامتگاه بوم گردی پرهامی

اقامتگاه بوم گردی پرهامی مکان بسیار خوبی برای افرادی است که هزینه ی کمی را برای سفر به شیراز در نظر گرفتند. شما با اقامت در این مکان تجربه ی یک سفری خوب و ارزان قیمت را خواهید داشت.

۲۲- اقامتگاه بوم گردی خانه خیام

هم نام و هم معماری این اقامتگاه با سایر اقامتگاه های بومی خیلی متفاوت است و همین ویژگی جذابیت این مجموعه را دو چندان کرده است. البته فضای بیرونی و محوطه ی اقمتگاه بوم گردی خانه خیام هم بی نظیر و منحصربفرد است.

اقامتگاه های بوم گردی شیراز


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=72462

مریم عظیمی

مطالب مرتبط
بازار پردیس 1 کیش
زهرا هاشم زاده
0 دیدگاه
عمارت عالی قاپو اصفهان
مهسا مطهری
7 دیدگاه
پنجره‌های صورتی مسجد نصیرالملک
مریم عبداللهی
13 دیدگاه
کلوب تفریحات دریایی فلای بورد کیش
پروانه ماندگار
0 دیدگاه
ساحل شهربازی رامسر
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
سواحل بندرعباس را بشناسید!
مریم عبداللهی
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس