بام تهران با همراه آدرس و عکس

آدرس بام تهران : ایران، تهران، خیابان ولنجک

تهران یکی از شهرهایی می باشد که دارای مراکز تفریحی و توریستی فراوانی است که یکی از این نقاط تفریحی بام تهران در انتهای خیابان ولنجک می باشد.

بام تهران بام تهران

بام تهران

بام تهران در سالیان اخیر بسیار مجهز و پر امکانات شده است که از جمله این امکانات رفاهی می توان به ایجاد رستوران های متعدد، کافی شاپ و هایپر مارکت، زیپ لاین بسیار هیجان انگیز، سورتمه، میدی باس های الکترونیکی و سرویس بهداشتی و نمازخانه اشاره کرد.

بام تهران جز مشهورترین جاذبه های توریستی این شهر می باشد که در آن به معنای واقعی می توانید منظره همه شهر تهران را مشاهده نمایید و لذت یک سفر تفریحی درون شهری را بچشید.

بام تهران بام تهران

تفریحات بام تهران

در بام تهران امکانات رفاهی و تفریحی فراوانی برای گردشگران در نظر گرفته شده است که از جمله انها می توان به رستوران ها، کافی شاپ ها، سرویس های بهداشتی، آنتن دهی خوب موبایل اشاره کرد.

در صورت علاقه به رشته عکاسی می توانید دوربین خود را همراه داشته باشید تا تصاویر بکری از نمای روز و شب تهران برگ تهیه کنید و یا با همراه داشتن وسایل بیرون شهر نظیر زیر انداز، خوراکی، آب آشامیدنی و … یک تفریح چند ساعته جذاب را برای خود و دوتانتان رقم بزنید.

سخن پایانی

شما می توانید نظرات، سوالات و تجربیات خود را درباره بام تهران در بخش زیر کامنت کنید و یا در انجمن گردشگری این تودی با دیگران به بحث بگذارید.

منبع : این تودی بلیط هواپیما

 

بام تهران از جاذبه های توریستی ولنجک | جاذبه های گردشگری تهران | این تودی
5 (100%) 1 vote
اشتراک گذاری