خانه / فرودگاه هیترو لندن

فرودگاه هیترو لندن

فرودگاه هیترو

فرودگاه هیترو لندن در فهرست ۱۰ گانه فرودگاه های برتر جهان قرار گرفت. این فرودگاه که در سمت غربی شهر قرار دارد، دروازه اصلی بین المللی لندن است و سال به سال همواره یکی از شلوغ ترین فرودگاه های اروپا است. هیترو به بیش از ۱۸۰ فرودگاه در ۹۰ کشور خدمات می دهد و به مسافران امکان دسترسی به تقریباً هر گوشه از جهان را می دهد. این خانه بریتیش ایرویز است و یک پایگاه عملیاتی اصلی برای خطوط هوایی مانند Virgin Atlantic، KLM، Lufthansa، Qantas و Singapore Airlines است.

چگونه به فرودگاه هیترو بروم؟

متروی لندن یکی از قدیمی ترین متروهای دنیاست که تقریبا تمام سطح شهر و نواحی آن را پوشش می دهد. بنابراین یکی از مطمئن ترین شیوه ها برای رفتن به مرکز شهر از فرودگاه، استفاده از خط مترو پیکدیلی (Piccadilly line ) یا قطار سریع السیر هیترو (Heathrow Express train) است. استفاده از قطار سریع السیر برای افرادی که زمان زیادی ندارند بهترین گزینه است اما به نسبت مترو هزینه بیشتری خواهد داشت. در محوطه بیرونی ترمینال های فرودگاه هیترو نیز اتوبوس های مختلفی به مقاصد مختلف، از جمله هتل نزدیک فرودگاه وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. اگر هم قصد دارید به نقاط دیگر شهر لندن بروید تاکسی معمولا بهترین گزینه است.

رفت و آمد بین ترمینال های فرودگاه هیترو

ترمینال های ۲ و ۳ در فاصله نزدیکی از هم قرار دارند و با پای پیاده هم می توانید به آن ها بروید. برای رفت و آمد بین ترمینال های ۲ و ۳، ترمینال ۴ و ۵  نیز می توانید به صورت رایگان از اتوبوس سریع السیر هیترو یا اتوبوس های فرودگاه استفاده کنید.

  • آدرس فرودگاه هیترو : Heathrow Airport Limited- The Compass Centre-Nelson Road-Hounslow-Middlesex-TW6 2GW
  • تلفن تماس : +۴۴ ۲۰ ۳۳۶۸ ۸۹۶۸
  • وبسایت فرودگاه : www.heathrow.com

بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
https://intoday.ir/?p=69755

کوروش ابریشمی

اینکه رشته نرم افزار خوندم و هیچ کمکی تو زندگی بهم نکرد داشت نا امیدم می کرد تا بعد از آزمون و خطاهای متعدد با شغل گردشگری آمیخته شدم ، همین که به کارم علاقه دارم ایزد رو شکر می کنم هر روز.

مطالب مرتبط
قوانین حمل حیوان یا هواپیما با هزینه و مدارک لازم!
مریم عبداللهی
0 دیدگاه
جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی تهران
ترلان کمیلی
16 دیدگاه
ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی
فاطیما علیزاده
40 دیدگاه
قوانین همراه داشتن سیگار در فرودگاه
بهنام خیریه
0 دیدگاه
فرودگاه اردبیل
ترلان کمیلی
3 دیدگاه
فرودگاه بیرجند
بهنام خیریه
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس