معرفی کامل مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان همراه با آدرس و تصاویر

مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان با 750 غرفه و واحد تجاری به عنوان بزرگترین مرکز خرید ایران شناخته می شود، تعداد طبقات سیتی سنتر اصفهان 7 طبقه می باشد که از این تعداد دو طبقه به صورت سرپوشیده ویژه پارکینگ خودروهای سواری با طرفیت 5500 خودرو، 3 طبقه مخصوص واحد های تجاری و فروشگاهی با تعداد 750 واحد و دو طبقه آخر هم ویژه سالن های تفریحی همچون سینما، شهربازی، سالن بولینگ، بیلیارد، رستوران، کافی شاپ و … اختصاص داده شده است.

  • آدرس مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان : ایران، اصفهان، اصفهان، اتوبان شهید دستجردی، روبروی ورودی جنوبی سپاهان شهر، سیتی سنتر
  • ساعات بازدید : 10 صبح الی 23
  • مدت زمان پیشنهادی بازدید : 4 ساعت
  • خصوصیت بارز سیتی سنتر اصفهان : بزرگترین مرکز خرید ایران و پنجمین مرکز خرید بزرگ دنیا
  • تعداد واحدهای تجاری : 750 واحد
  • زیربنای کلی مجموعه : 650 هزار متر مربع
  • شماره تلفن مرکز خرید قلب شهر : 03136550504
  • آنتن دهی موبایل و اینترنت : همه اپراتورها – خوب
  • امکانات رفاهی : رستوران – مسجد – کافی شاپ – سرویس بهداشتی – تاکسی سرویس – اتوبوس – هایپرمارکت – عابر بانک – اینترنت – سینما – شهربازی – هتل – پارکینگ
  • لوازم مورد نیاز : کارت بانکی – وجه نقد 

مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان

مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان

شاید اگر کسی به شما بگوید که پنجمین مرکز خرید بزرگ دنیا در شهر اصفهان قرار دارد باور نکنید، اما خوب خوشبختانه چنین مرکز خریدی در اصفهان وجود دارد و امروزه رکورد بزرگترین مرکز خرید ایران و 5 امین مرکز خرید پهناور جهان را یدک می کشد، مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان در سال 2017 میلادی یا 96 شمسی یه صروت کامل در فاز اول افتتاح گردید، این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی فراوانی است که در ادامه به تشریح آنها پرداخته ایم.

مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان

در مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان شما هر آنچه که نیاز داشته باشید می توانید پیدا و خریداری کنید، بیشترین تعداد وحدهای تجاری سیتی سنتر را فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه، بچه گانه، غرفه های فروش لوازم خانگی و لوازم ترئینی منزل، فروشگاه های لوازم دیجیتال، لوازم جانبی رایانه و موبایل، تجهیزات رایانه ای، فروشگاه های ساعت ، کیف و کفش از برندهای آدیداس، نایک و پوما، فروشگاه های لوازم خواب، غرفه های فروش سیسمونی نوزاد، مغازه های فروش لوازم ورزشی مارک و فروشگاه های اسباب بازی کودکان تشکیل داده است.

مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان

امکانات رفاهی سیتی سنتر اصفهان

این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی فراوانی است که برای هر گردشگری چه داخلی و چه خارجی در نوع خود بی نظیره و همانند آن را در هیچ کجای کشور نخواهید دید، سیتی سنتر فقط یک مرکز خرید نیست بلکه یک مرکز توریستی و تفریحی و تجاری می باشد.

امکانات رفاهی همچون سالن های سینما، سینما 6 بعدی، شهربازی کودکان، سالن آمفی تئاتر و کنفرانس، کافی شاپ و رستوران های فراوان و برند، هایپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای مارک، سالن های بولینگ ، بیلیارد، فوتبال دستی، اتاق تعویض پوشک بچه، اتاق اطلاعات، اینترنت رایگان، شعب بانکی، تاکسی سرویس، نمازخانه، سرویس های بهداشتی در طبقات و دستگاه های عابر بانک از شعب مشهور بانکی می باشد.

مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان

چگونه به مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان برویم 

سیتی سنتر اصفهان دقیقا در چند جهت همسایه هرک های مشهور این شهر یعنی شهید کشوری، سپاهان شهر و بهارستان است و شما از این مناطق در عرض کمتر از 5 دقیقه می توانید به سیتی سنتر اصفهان مراجعه کنید.

یکی از مناطق پر تردد گردشگران ورودی میدان آزادی اصفهان است، از میدان آزادی تا سیتی سنتر فاصله ای 5 دقیقه با خودرو سواری می باشد.

در مجموع از هر نقطه ای از شهر اصفهان بوسیله خودرو شخصی، اتوبوس و یا تاکسی می توانید خودتون رو به مرکز خرید سیتی سنتر برسونید ولذت یک خرید مدرن را تجربه کنید.

سخن پایانی

برای مشاهده سایر جاذبه های گردشگری اصفهان به این قسمت مراجعه کنید و برای همکاری در سفرنامه نویسی با این تودی در ارتباط باشید.

 

منبع : این تودی بلیط هواپیما
مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان بزرگترین مرکز خرید ایران | این تودی
5 (100%) 1 vote[s]
اشتراک گذاری