ezgif-1-ff200d5a3d

آبشار چوب بست سفید داران

آبشار چوب بست سفید داران
ezgif-1-eca2962dc6

آبشار چوب بست با فضایی بی نظیر و بسیار دیدنی در درون تنگه ای پر از درختان بید و گردو قرار دارد. این فضا و طبیعت جانی دوباره به شما می دهد و حال دلتان را خوب می کند.

شما از دیدن بوته های گل در کنار آبشار و جلبک هایی که بر روی صخره ها شکل گرفتند و همچنین چشم انداز محیط اطراف آبشار به وجد می آیید. این حس و حال را بسیاری از علاقمندان به طبیعت هنگام اقامت و گشت و گذار در روستاهای مختلف، بخصوص در روستاهای دیدنی ساوجبلاغ تجربه می کنند. طبیعت گردی و گشت و گذار در میان درختان و در کنار رودخانه ها و لذت از سرسبزی طبیعت همیشه یکی از بهترین تفریح هاست.

آبشار چوب بست سفید داران

آبشار چوب بست هم مثل سایر جاذبه های گردشگری ساوجبلاغ بکر است و کمتر مردم آن را تخریب کردند. این آبشار در چند کیلومتری روستای سفید داران و پس از آبشار وارش کورور و آبشارهای زنجیره ای جوزه رود قرار دارد. این سه آبشار که بسیار معروف هستند، مورد علاقه ی طبیعت گردان و بسیاری از دوستداران محیط زیست و طبیعت هستند.

این افراد در تورهای مختلف این منطقه شرکت می کنند و ساعت های بسیاری را در میان زیبایی های آبشار چوب دست سپری می کنند. شهر ساوجبلاغ که در استان البرز واقع است، دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری است که آبشار چوب بست یکی از این جاذبه است. شاید برای عده ای، پیاده روی کردن و عبور از مسیرهایی با شرایط مختلف برای رسیدن به این آبشارها و بخصوص آبشار چوب بست دشوار به نظر برسد. اما برای دیدن این آبشار زیبا باید سختی ها را به جان خرید.

برای آشنایی با جاذبه های تفریحی و دیدنی روستای سفید داران، مطالب مرتبط با این روستا را در سایت این تودی مطالعه کنید. آشنایی شما با مکان ها و مناطق مختلف می تواند به شما برای سفری خوب و راحت کمک کند.

آبشار چوب بست سفید داران

مسیر

شما برای رفتن به ابشار باید به سمت روستا حرکت کرد و برای دسترسی به روستای سفیدداران از طریق شهرستان کرج، روستای کردان، روستای اغشت و سپس روستای سفیدداران امکانپذیر است. مسافت شهرستان ساوجبلاغ از تهران کمتر از ۴۵ دقیقه و از کرج هم کمتر از ۲۰ دقیقه است. این آبشار یکی از آبشارهای دیدنی ساوجبلاغ است.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
https://intoday.ir/?p=70196

مریم عظیمی

مطالب مرتبط
آبشار برگ جهان
مهری شاپوری
0 دیدگاه
آبشار افجه
مریم عبداللهی
3 دیدگاه
آبشار جلسنگ لفور
مهری شاپوری
0 دیدگاه
آبشار دینار سرا نشتارود
شیما محمدیان
2 دیدگاه
آبشار سوتراش عباس آباد
فاطیما علیزاده
3 دیدگاه
آبشار شیله وشت
مهسا مطهری
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
توضیحات بیشتر
اطلاعات تماس