خانه / مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

Milad Tower International Conference Center
مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد یکی از مهم‌ترین بخش‌های برج میلاد است، سالن‌های مرکز همایش‌های برج میلاد شامل سالن حافظ محل برگزاری کنسرت در برج میلاد و یا سالن کنسرت برج میلاد و همچنین بهترین سالن‌های کنفرانس ایران، سالن‌های ایونت تهران و محل برپایی بهترین کارگاه‌های آموزشی پایتخت است، همچنین سینمای برج میلاد هم در مرکز همایش و سالن ۴ و ۵ قرار دارد، در این پست به طور کامل شما را با لیست سالن‌های مرکز همایش برج میلاد، امکانات موجود در تالارهای همایش و کنفرانس همراه با گالری تصاویر کامل از این مجموعه و مسیریابی این مجموعه با مترو، اتوبوس و خودروی سواری آشنا خواهید شد، همراه من در این تودی باشید.

مجموعه سالن‌های همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

نیاز به یک مجموعه با امکان برگزاری جلسات بین المللی و رسمی در زمینه های مختلف نظیر سیاسی، فرهنگی و هنری و مجهز بودن از لحاظ امکانات و تجهیزات و تکنولوژی مطابق با استانداردهای روز دنیا موجب گردید تا انگیزه اصلی پروژه مرکز بین المللی جشنواره‌ها و همایش های تهران یا سالن همایش‌های برج میلاد شکل بگیرد. این پروژه با مساحتی بالغ بر ۵۶۰۰۰ متر مربع در مرکز تهران و با در بر داشتن فضاهای مناسب برای برگزاری همایش‌ها و سمینارها ساخته شد. بهره‌گیری از معماری نوین در این مجموعه از ویژگی‌های مهم آن هست. به نحوی که سیستم آکوستیک و کیفیت فنی و تجهیزات صوتی و تصویری موجود در آن، در ایران بی نظیر است و در سطح امکانات کشورهای پیشرفته نظیر آمریکا و آلمان و انگلستان می‌باشد.

سالن کنسرت برج میلاد

مرکز همایش‌های برج میلاد در ۹ طبقه و زیربنایی حدود ۵۰ هزار متر مربع ساخته شده است. ظرفیت نهایی سالن اصلی (سالن کنسرت برج میلاد) ۲۰۹۸ صندلی است که ۱۴۱۴ عدد از صندلی‌ها در همکف، و باقی آن در بالکن سالن قرار دارد. شکل نهایی مرکز همایش‌های برج میلاد مکعب مربع با ابعاد قاعده ۸۰ در ۸۰ و نمای آن از بتن پیش ساخته و شیشه سبز رنگ تشکیل شده است.

امکانات سالن‌های مرکز همایش برج میلاد

علاوه بر سالن اصلی، مجموعه دارای ۶ سالن ۶۰نفره، ۲سالن ۸۰نفره، ۴ سالن میتینگ، ۳طبقه پارکینگ با ظرفیت ۲۰۶ محل پارک خودرو، آشپزخانه با قابلیت سرو ۵ هزار غذا در ساعت، اتاق‌هایی برای رختکن، گریم و تمرین ساز و همچنین یک استودیو و اتاق نودال که قابلیت پخش برنامه زنده را دارند، از جمله ویژگی‌های این مجموعه است. در آخرین طبقه تأسیسات سالن، شامل هواسازهای بسیار قوی و سایر تجهیزات فنی تعبیه شده است.

سالن آمفی تئاتر مرکز همایش‌های برج میلاد

سالن اصلی آمفی تئاتر این مجموعه جزو پیشرفته ترین سالن های آمفی تئاتر بوده و از امکانات منحصر به فردی در زمینه سیستم‌های تهویه هوا، صوتی و تصویری بهره مند می‌باشد طوری که سیستم های صوتی و تصویری سالن جزو پیشرفته ترین سیستم های سال ۲۰۰۹ می‌باشد.

مرکز همایش‌های برج میلاد

سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد یا همان سالن مرکز همایش برج میلاد در محوطه برج میلاد و نزدیک ایستگاه متروی برج میلاد قرار دارد، سینما برج میلاد در سالن ۴ و ۵ داخل همین ساختمان قرار دارد، مهم‌ترین کنفرانس‌های ایران در همه موضوعات، دومین سالن کنسرت بزرگ ایران با نام تالار حافظ در کنار چندین سالن دیگر همراه با امکاناتی نظیر پروژکتور، صفحه نمایش، تهویه مناسب، امکانات صوتی و تصویری برای سمینارهای علمی و آموزشی و هر چیزی که مورد نیاز یک گروه، شرکت، کمپانی یا شمایی که دنبال یک محل مناسب برای اجرای همایش هستید، است، در ادامه با طور کامل با لیست سالن‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد آشنا خواهید شد.

ظرفیت سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

اگر به دنبال اجاره و رزرو سالن برج میلاد در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برای برپایی جلسات بیزنسی، میتینگ، کارگاه‌های آموزشی، سالن برگزاری ایونت، سالن آمفی تئاتر، سالن کنفرانس با قابلیت ترجمه دو زبانه، کلاس آموزشی، فستیوال، موسیقی یا هر چیز مرتبط دیگری هستید باید به طور دقیق از میزان ظرفیت تالارها و سالن‌های مرکز همایش‌های برج میلاد آگاه باشید تا بعد از آن بتوانید یکی از آن‌ها را اجاره کنید، در این بخش ظرفیت مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد به تفکیک تالارها مشاهده خواهید کرد :

 • ظرفیت تالار حافظ محل اصلی برگزاری کنسرت برج میلاد و همایش‌های چر جمعیت : ۱۶۰۰ نفر با تجهیزات کامل و ایده آل
 • ظرفیت سالن و تالار کنفرانس ویژه مرکز همایش برج میلاد : ۶۰ نفر
 • ظرفیت تالار رودکی مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد : ۲۰۰ نفر
 • ظرفیت تالار سعدی برج میلاد : ۲۰۰ نفر
 • ظرفیت تالار کمال الملک همایش‌های برج میلاد : ۳۰ نفر
 • ظرفیت تالار شماره ۲ مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد : ۴۰ نفر
 • ظرفیت تالارهای شماره ۱، ۳، ۷ و ۸ مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد : هر سالن ۶۰ نفر
 • ظرفیت تالار پذیرایی مولوی برج میلاد مناسب پذیرایی و کارگاه آموزشی : ۶۰ نفر
 • ظرفیت تالار پذیرایی شهریار مرکز همایش برج میلاد مناسب کارگاه‌های آموزشی و ایونت : ۶۰ نفر

تالارهای مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

داخل مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد بالغ بر ۱۴ سالن و تالار با بهترین امکانات صوتی و تصویری وجود دارد، لیست تالارهای مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد شامل تالار رودکی، تالار سعدی، تالار کنفرانس ویژه مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد، تالار کمال الملک، تالارهای سینما ۴ و ۵ محل پردیس سینمایی برج میلاد، تالار شماره ۲ ویژه کنفرانس و سمینارهای آموزشی کم جمعیت، تالارهای ۱، ۳، ۷ و ۸ مناسب کنفرانس، همایش و جشنواره، تالار پذیرایی شهریار، تالار پذیرایی مولوی و فضای نمایشگاهی می‌باشند که بهترین همایش‌های داخلی و خارجی ایران در این تالارها در طول سال انجام می‌شوند. در ادامه به طور تفکیکی با امکانات، ظرفیت، تجهیزات سالن‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران آشنا می‌شوید.

۱- سالن حافظ برج میلاد ( سالن کنسرت برج میلاد )

تالار حافظ یکی از بهترین سالن‌های کنسرت تهران و دومین سالن کنسرت بزرگ ایران از لحاظ ظرفیت است، در طول سال‌های اخیر بهترین و معروف‌ترین کنسرت‌های موسیقی ایرانی با خوانندگانی همچون استاد محمدرضا شجریان فقید، همایون شجریان، محسن یگانه، رضا یزدانی، علی عبدالمالکی، بابک جهانبخش، محسن ابراهیم زاده، آرون افشار و صدها تن از معروف‌ترین خوانندگان ایرانی در این محل برگزار شده است و همچنان هم در طول سال برگزار می‌شوند.

ظرفیت سالن حافظ برج میلاد

تالار حافظ در طبقه همکف مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد قرار دارد، این سالن کنسرت در طبقه اول ۱۰۰۰ صندلی و در طبقه بالکن یا وی آی پی تالار حافظ ۵۰۰ صندلی ظرفیت دارد، البته به غیر از کنسرت اینجا مرکز اصلی برگزاری بهترین و معروف‌ترین همایش‌ها، سمینارها، جشنواره، فستیوال، کارگاه‌آموزشی، همایش‌های ویژه پرسنل ادراات مختلف دولتی ایران، همایش پزشکی و پرستاری، سخنرانی برترین سخنرانان ایران می‌باشد که خیلی از مردم نام آن را شنیده‌اند.

معماری تالار حافظ

سبک معماری تالار حافظ به نوعی الهام گرفته شده از سالن اصلی تئاتر ملی لندن و فستیوال هالیوود امریکاست، جایگاه تماشاچیان همانطور که در تصاویر تالار حافظ برج میلاد می‌بینید به طور مدور و نیم دایره مقابل استیج و بخشی دیگر با ویوی بهتر در بالکن طراحب شده است، نورپردازی عالی، تهویه، دسترسی خوب به لابی و استیج، دوربین فیلمبرداری، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب ۴ فصل سال در این تالار وجود دارد. ظرفیت سالن کنسرت حافظ ۱۶۰۰ نفر بوده که با صندلی‌هایی با کیفیت بوده که این روزها علاوه بر همایش‌های بین‌المللی، کنسرت‌های مشهور زیادی در آن برگزار می‌شود.

امکانات سالن حافظ

اگر قصد اجاره تالار حافظ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد دارید، در این قسمت با شرایط رزرو، سانس‌های قابل اجرا و امکانات تالار حافظ برج میلاد به طور کامل آشنا خواهید شد :

 • سالن اصلی مرکز همایش با ظرفیت ۱۶۰۰ نفر شامل کلیه ی امکانات فنی استیج( صوت، نور و تصویر برداری عمومی،LED) به صورت حرفه ای می باشد.
 • طبقه ی همکف شامل ۱۱۰۰ صندلی و طبقه ی بالکن شامل ۵۰۰ صندلی می باشد.
 • قابلیت بهره برداری در دو سانس از ساعت ۸ الی ۱۳ یا ۱۸ الی ۲۲
 • دارای فضای نمایشگاهی
 • امکان ترجمه همزمان
 • مجهز بودن سالن به ۴ دوربین فیلمبرداری ثابت(FULL HD)
 • امکان استفاده از استریم
 • مجهز به میکروفون بیسیم، هدمیک، میکروفون ثابت و رومیزی

۲- سالن رودکی مرکز همایش

سالن رودکی یکی دیگر از تالارهای مجموعه مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد است، معمولا کنفرانس، سمینار و همایش‌های کم جمعیت در این محل که چیدمانی سینمایی یا مدور دارد برگزار می‌شود، شما هم اگر قصد اجاره سالن رودکی برای گروهی خاص، ادارات دولتی و پرسنلتان هستید که امکانات صوتی تصویری عالی داشته باشد و در نقطه مقابل هزینه کمتری برای برگزاری همایشتان پرداخت کنید، می توانید از این تالاتر استفاده نمائید.

امکانات تالار رودکی

سالن رودکی برج میلاد ، تالاری مسطح و چند منظوره به مساحت ۳۰۰ مترمربع با گنجایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر بصورت (چیدمان میزگرد، کنفرانسی و یا سینمایی) است. به طور کلی امکانات سالن رودکی برج میلاد به شرح زیر است:

 • ظرفیت سالن رودکی : ۲۰۰ صندلی با چیدمان مدرسه‌ای 
 • مجهز به میکروفون ثابت و بی سیم
 • دو دستگاه LCD 64 اینچ و یک پرده نمایش ثابت ، ۲ عدد پرده نمايش متحرک
 • ۲ دستگاه ويدئو پروژكتور و ۱ دستگاه ویدئو پروجکشن
 • شبكه اينترنت بدون سيم
 • مجهز به اتاق های فرمان و ترجمه همزمان
 • اتاق وی آی پی و دارای یک سالن جانبی

۳- سالن سعدی برج میلاد

سالن سعدی در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد مناسب برگزاری جلسات کاری و تجاری، جلسات آموزشی، برنامه‌های مختلف گروهی کم جمعیت و گردهمایی‌های شرکت‌ها، فروشگاه‌های تجاری معروف و آموزشگاه‌های مختلف دولتی و خصوصی است، برای اجاره سالن رودکی می‌توانید با شماره‌هایی که در قسمت جزئیات ابتدای مطلب تماس بگیرید.

امکانات تالار سعدی

سالن سعدی برج میلاد به مساحت ۳۰۰ مترمربع و با گنجایش ۲۰۰ نفر است. سالن سعدی برج میلاد آمادگي لازم براي برگزاري برنامه هاي مختلف، جلسات و گردهمایي‌ها را دارد. تالاری مسطح با صندلی های مبله و چند منظوره، با برخورداری از امکانات زیر :

 • ظرفیت سالن رودکی : ۲۰۰ نفر
 • نمایشگر پلاسما ۱۰۱ اینچ
 • دو دستگاه LCD 64 اینچ
 • ۲ دستگاه ويدئو پروژكتور
 • ۲ عدد پرده نمايش متحرک
 • شبكه اينترنت بدون سيم 
 • دارای اتاق وی آی پی و سالن جانبی

۴- سالن کمال الملک مرکز همایش‌های برج میلاد

سالن کمال الملک در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد یکی از کوجک‌ترین سالن‌های این مجموعه با چیدمانی یو شکل و ظرفیت ۳۰ صندلی و میز است، این تالار بیشتر برای جلسات کاری و تجاری در رده بالای مدیران و برخی کلاس‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در ادامه با امکانات سالن کمال الملک آشنا می‌شوید:

 • ظرفیت سالن کمال الملک : ۳۰ صندلی با چیدمات یو شکل همراه با میز
 • امکانات صوتی با میکروفون و بلندگو
 • ویدئو پروژکتور
 • پرده نمایش ثابت و متحرک
 • امکانات نور 

۵- سالن کنفرانس ویژه مرکز همایش برج میلاد

تالار کنفرانس وی آی پی ویژه‌ی برنامه‌ها و کنفرانس‌ها،  نشست‌های خبری، آموزشی و رسمی است. میز کنفرانس ۶۰ نفره، اینترنت پرسرعت بدون سیم، سیستم رای گیری، سیستم پخش و ضبط صدا و تصویر مقابل هیئت رئیسه، ۲ دستگاه ویدئو پروژکتور، از جمله امکانات این تالار است. همچنین مجهز به اتاق‌های فرمان و سیستم ترجمه همزمان ۲ زبان است.  مساحت تالار ویژه  ۲۳۰ متر مربع و ظرفیت آن ۶۰ نفر می‌باشد که قابلیت افزایش تا ۸۰ نفر را نیز دارا می‌باشد.، برای اجاره تالار کنفرانس ویژه برج میلاد می‌توانید با شماره‌های درج شده در بخش جزئیات مطلب تماس بگیرید، در ادامه با لیست امکانات سالن کنفرانس ویژه مرکز همایش برج میلاد اشنا می‌شوید:

 • ظرفیت تالار کنفرانس ویژه برج میلاد : ۶۰ صندلی با کیفیت همراه با میز یو شکل
 • امکانات فنی (صوت، نور و ۲ عدد ویدئو پروژکشن)
 • گوشی ترجمه همزمان (به دو زبان)
 • اتاق وی آی پی جانبی

۶- سالن شماره ۲ مرکز همایش‌های برج میلاد

سالن شماره ۲ مرکز همایش‌های برج میلاد واقع در طبقه منفی ۱ ساختمان مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد با ظرفیت ۴۰ نفر قرار دارد، معماری این سالن کاملا سینمایی بوده که همراه با یک پرده نمایش بزرگ مناسب براگزاری سمینارهای کوچک، ایونت، کلاس‌های آموزشی رده بالا می‌باشد، برای اجاره سالن شماره ۲ برج میلاد در مرکز همایش، می‌توانید با تلفن اطلاعات و رزرواسیون مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد که در بخش جزئیات اول مقاله درج شده، تماس بگیرید. در ادامه با امکانات تالار شماره ۲ مرکز همایش آشنا می‌شوید:

 • ظرفیت تالار شماره ۲ مرکز همایش برج میلاد : ۴۰ صندلی با چیدمان سینمایی
 • امکانات فنی (صوت، نور و ویدئو پروژکشن)
 • واقع در طبقه منفی دو مرکز همایش

۷- سالن ۱، ۳، ۷ و ۸ مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد

۴ سالن با امکانات و معماری مشابه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد وجود دارد، سالن‌ شماره ۱ مرکز همایش، سالن شماره ۳ مرکز همایش، سالن شماره ۷ مرکز همایش برج میلاد و سالن شماره ۸ مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد در ۴ باب تالار این مجموعه و ظرفیت ۶۰ نفر در هر تالار یکی از بهترین سالن‌های کنفرانس تهران بشمار می‌رود، شما می‌توانید در این تالارها که تجهیزات و معماری یکسانی دارند، جلسات کاری، جلسات تجاری، کنفرانس‌های علمی، کنفرانس‌های آموزشی، سمینار، برگزاری ایونت یا هر گردهمایی دیگری داشته باشید، به طور کلی امکانات موجود در سالن‌های ۱، ۳، ۷ و ۸ مرکز همایش برج میلاد به شرح زیر هستند :

 • ظرفیت هر سالن : ۶۰ نفر با چیدمان سینمایی و شیب
 • چیدمان سینمایی سالن
 • با امکانات فنی (صوت، نور و ویدئو پروژکشن)
 • اتاق فرمان
 • قابلیت برگزاری کنفرانس دو زبانه

۸- تالار پذیرایی شهریار مرکز همایش برج میلاد

تالار پذیرایی شهریار در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد مناسب برپایی کارگاه‌های آموزشی همراه با سرو غذا و میوه است، اینجا یکی از بهترین سالن‌های ایونت ایران با ظرفیت پایین بشمار می‌رود که با یک استیج و قابلیت چیدمان میز و صندلی به دلخواه کارفرما مناسب برپایی ایونت، کارگاه، سمینارهای گوناگون و برخی کنفرانس‌های سوال و جواب است، امکانات تالار پذیرایی شهریبار به شرح زیر هستند:

 • ظرفیت سالن شهریار مرکز همایش برج میلاد : ۵۰ میز و صندلی با چینش دلخواه
 • استیج با بلندگو و میکروفون
 • پرده نمایش و پروژکتور

۹- تالار پذیرایی مولوی مرکز همایش‌های برج میلاد

یکی دیگر از تالارهای مرکز همایش برج میلاد، تالار پذیرایی مولوی با ظرفیت ۱۵۰ نفر بوده که بیشتر برای برگزاری کارگاه آموزشی و مهمانی همراه با پذیرایی در سطح شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای اجاره تالار مولوی در مرکز همایش برج میلاد با تلفن این مجموعه که در جزئیات درج شده تماس بگیرید، امکانات رفاهی سالن مولوی مرکز همایش‌های برج میلاد به شرح زیر هستند :

 • ظرفیت تالار مولوی برج میلاد:  ۱۵۰ نفر به همراه میز و صندلی
 • قابلیت استفاده به عنوان سالن پذیرایی یا کارگاه آموزشی
 • واقع در طبقه ی منفی یک مرکز همایش
 • استیج با میکروفون

۱۰- سالن ۴ و ۵ مرکز همایش محل سینمای برج میلاد

شاید خیلی از مردم و کسانیکه بلیط سینمای برج میلاد را خریده باشند، در حین مراجعه به این مکان دقایقی در جستجوی محل دقیق سینما برج میلاد باشند، در واقع لوکیشن سینما برج میلاد یا همان پردیس سینمایی برج میلاد که ما آن را قبلا به طور کامل معرفی کرده‌ایم داخل ساختمان مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد قرار دارد، سالن‌های شماره ۴ و ۵ مرکز همایش برج میلاد به سینما اختصاص پیدا کرده است که در همان بدو ورود می‌توانید از گیت اطلاعات محل دقیق این سالن‌ها را بپرسید. در انتها خوب است بدانید سالن‌های ۴ و ۵ سینما برج میلاد از مجهزترین سینماهای ایران بوده که در آن برای اکران فیلم از دستگاه آپارات ۱۳ میلیمتری استفاده می‌شود.

امکانات سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد

سیستم تصویربرداری سالن اصلی با ۵ دستگاه دوربین ثابت با قابلیت اتصال ۴ دستگاه دوربین پرتابل صورت می‌گیرد، کارگردانی از راه دور توسط کنترل کننده های دوربین، همراه با توانایی ضبط، میکس و تدوین بعد از تولید با کیفیت Broad cast به صورت زنده و همزمان به استودیو و واحد سیار و از طریق فیبر نوری به سازمان صدا و سیما ارسال می شود.ً قابلیت درج زیرنویس، ۸ دستگاه ضبط، آرشیو تصاویر روی لوح فشرده و امکان پخش زنده آن بر روی شبکه اینترنت از دیگر امکانات سالن اصلی می‌باشد.

سیستم صوتی لاین اری

با در نظر گرفتن کاربری سالن اصلی مرکز همایش‌ها برای همایش، سخنرانی، اجرای کنسرت، سینما، با استفاده از تکنیک Line Array به صورت معلق در قسمت‌های مرکز – راست – چپ به سمت تماشاگران و مخاطبان قرار گرفته است.

اتاق کنترل صوت با مولتی ترک

دارای تجهیزاتی است که عموماً در یک استودیوی ضبط موسیقی به کار برده می‌شود و قابلیت ضبط به صورت Multi Track را بر روی ۴۸ باند و تدوین و دانلود اهنگ پس از اجرای برنامه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

سیستم ترجمه همزمان مرکز همایش برج میلاد

دارای ۶۰۰ گوشی سبک بی سیم و توانایی ترجمه ۸ زبان را برای شرکت کنندگان داخل سالن را دارا می‌باشد. سالن اصلی مرکز همایش برج میلاد یا همان حافظ تنها سالن کنفرانس ایران با این قابلیت و این تعداد ترجمه بشمار می‌رود که در بین بهترین سالن‌های همایش خاورمیانه قرار دارد.

شماره تماس مرکز همایش‌های برج میلاد

برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر درباره هزینه اجاره سالن در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد، برنامه‌های مرکز همایش و سایر موراد، می‌توانید با شماره تلفن مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران تماس بگیرید :

 • شماره تلفن مرکز همایش برج میلاد : ۰۲۱-۸۵۸۵

آدرس مرکز همایش‌های برج میلاد

برای رسیدن به مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد از هر نقطه تهران، می توانید با کلیک روی نقشه مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد در ابتدای مطلب براحتی با گوگل مپ یا ویز این مکان را مسیریابی کنید، آدرس مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد از دو مسیر همت و شیخ فضل الله نوری به شرح زیر است:

 • آدرس مرکز همایش برج میلاد از بزرگراه جکیم : تهران، بزرگراه شهید حکیم غرب، بعد از بزرگراه چمران، ورودی اختصاصی برج میلاد تهران
 • آدرس مرکز همایش برج میلاد از همت شرق : تهران، بزرگراه شهید همت شرق، خروجی شیخ فضل اله جنوب، پل کابلی اختصاصی برج میلاد تهران

نزدیک‌ترین مترو به مرکز همایش برج میلاد

بهترین روش مراجعه به مرکز همایش برج میلاد استفاده از خط متروی تهران است، با کمک خطوط ۱، ۲،۳ و ۴ و تغییر خط وارد متروی خط ۷ شوید، در ادامه با پیاده شدن در ایستگاه متروی برج میلاد در فاصله ۲۰۰ متری این مکان که دقیقا در نزدیکی بیمارستان میلاد قرار دارد.

مرکز همایش برج میلاد با اتوبوس

با کمک اتوبوس‌های مناطق مختلف شهر خودتان را به اتوبوس‌های غرب در بزرگراه همت یا شیخ فضل الله نوری برسانید، از آنجا خیلی راحت می توانید در یکی از ایستگاه‌های اتوبوس نزدیک برج میلاد با نام ایستگاه اتوبوس خانه معلم و ایستگاه اتوبوس بیمارستان میلاد پیاده شوید تا مسیر باقی مانده را پیاده به سمت این مجموعه طی کنید.

فاصله مرکز همایش‌های برج میلاد تا مناطق مهم تهران

در این قسمت شما را با میزان فاصله مرکز همایش‌های برج میلاد تا هتل‌های مهم تهران، مناطق مختلف، فرودگاه، راه آهن، ترمینال و خیابان‌های مهم تهران آشنا می‌کنیم تا بدانید بین محل شما و مرکز همایش‌های برج میلاد چقدر فاصله وجود دارد و یک برنامه تفریحی و شکم‌گردی بدون اتلاف وقت بچینید :

 • فاصله راه آهن تهران تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۱۵.۷ کیلومتر معادل ۳۰ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • فاصله فرودگاه امام خمینی تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۶۲.۵ کیلومتر معادل ۹۰ دقیقه از مسیر ازاد راه تهران قم
 • فاصله ترمینال جنوب تهران تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۷.۶ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله ترمینال غرب تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۱.۵ کیلومتر معادل ۱۷ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله برج آزادی و میدان آزادی تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۱۸ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله میدان تجریش تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۳ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله میدان ولیعصر تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۲.۴ کیلومتر معادل ۱۶ دقیقه از مسیر شهید مدرس و بزرگراه شهید همت
 • فاصله صادقیه تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۸.۷ کیلومتر معادل ۱۴ دقیقه از مسیر بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه شهید همت
 • فاصله اسلامشهر تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۳۳.۴ کیلومتر معادل ۴۵ دقیقه از مسیر بزرگراه آیت الله سعیدی و جاده تهران – ساوه
 • فاصله سه راه افسریه تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۲۸.۵ کیلومتر معادل ۵۳ دقیقه از مسیر بزرگراه قاسم سلیمانی
 • فاصله دریاچه چیتگر تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۷.۷ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید همت
 • فاصله ایران مال تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۷.۹ کیلومتر معادل ۲۸ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه شهید همت
 • فاصله لواسان تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۳۴.۳ کیلومتر معادل ۵۰ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله فشم تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۴۴.۶ کیلومتر معادل ۷۵ دقیقه از مسیر شهید بابایی
 • فاصله دربند تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۴.۶ کیلومتر معادل ۲۲ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله تهرانپارس تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۸.۲ کیلومتر معادل ۳۰ دقیقه از مسیر فاسم سلیمانی
 • فاصله میدان ونک تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۶.۲ کیلومتر معادل ۱۲ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله پل طبیعت و پارک آب و آتش تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۶.۵ کیلومتر معادل ۱۳ دقیقه از اتوبان همت
 • فاصله نلسون ماندلا تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۷.۵ کیلومتر معادل ۱۴ دقیقه از مسیر اتوبان همت
 • فاصله چهارراه ولیعصر تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۲۷ کیلومتر معادل ۴۰ دقیقه از مسیر بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت
 • فاصله مجتمع موبایل علاء الدین تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۴.۵ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله بازار مبل یافت آباد تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۶.۳ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله بازار مولوی تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۶.۹ کیلومتر معادل ۲۷ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله پانزده خرداد و بازار تهران تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۸ کیلومتر معادل ۲۸ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله کرج تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۵۱.۶ کیلومتر معادل ۷۶ دقیقه از مسیر اتوبان تهران کرج
 • فاصله شهر ری تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۳۵.۷ کیلومتر معادل ۵۴ دقیقه از مسیر بزرگراه امام علی
 • فاصله پردیس تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۴۶.۷ کیلومتر معادل ۶۷ دقیقه از مسیر اتوبان بابایی و شهید زین الدین
 • فاصله تهرانسر تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۲۰.۱ کیلومتر معادل ۳۲ دقیقه از مسیر بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت
 • فاصله نارمک تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۶.۶ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید زین الدین و بزرگراه همت
 • فاصله ولنجک تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۱۰.۵ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله هتل اسپیناس پالاس تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۰.۸ کیلومتر معادل ۲۱ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله هتل پارسیان استقلال تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۰.۴ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله جردن تا مرکز همایش‌های برج میلاد: ۷.۵ کیلومتر معادل ۱۲ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله فرشته تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۱.۶ کیلومتر معادل ۲۳ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله نمایشگاه بین‌المللی تهران تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۰.۱ کیلومتر معادل ۱۹ دقیقه از مسیر اتوبان چمران
 • فاصله مرکز خرید بام‌لند تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۷.۳ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه از مسیر اتوبان همت
 • فاصله شهرک اکباتان تا مرکز همایش‌های برج میلاد : ۱۱.۳ کیلومتر معادل ۲۳ دقیقه از مسیر بزرگراه ستاری و اتوبان همت

جاهای دیدنی نزدیک مرکز همایش برج میلاد

از آنجایی که امروزه و در سال‌های اخیر، داخل برج میلاد و محوطه اطراف آن، تفریحات و جاهای دیدنی زیادی افتتاح شده، شما اگر برای تماشای کنسرت یا شرکت در همایش راهی این محل می‌شوید، می‌توانید قبل یا بعد از کنفرانس یا همایش راهی یکی از جاهای دیدنی نزدیک مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد شوید که در زیر مهم‌ترین آنها را درج کرده‌ایم :

سخن پایانی

حال که به طور کامل با سالن‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران آشنا شدید، می‌توانید امتیاز، نظرات و تجربیات خود را در بخش زیر کامنت کنید.


بیشتر بخوانید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
https://intoday.ir/?p=86026

پروانه ماندگار

مطالب مرتبط
ایوان اشراق ایران‌مال
ترلان کمیلی
2 دیدگاه
هتل فیرمونت ایران‌مال
ترلان کمیلی
0 دیدگاه
مسجد جامع ایران‌مال
ترلان کمیلی
7 دیدگاه
باغ‌رستوران ملل ایران‌مال
ترلان کمیلی
4 دیدگاه
باغ دیدار ایران‌مال
ترلان کمیلی
7 دیدگاه
هایپراستار ایران‌مال
پروانه ماندگار
6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چی می‌گردی؟
جزئیات مکان :
ثبت شده در : بزرگ‌ترین سالن کنسرت و کنفرانس ایران - مجهزترین سالن کنفرانس و آمفی تئاتر ایران
قدمت این مکان : 1390 خورشیدی
نوع کاربری : کنفرانس، آمفی تئاتر، کنسرت، سمینار، میتینگ، ایونت، همایش
توضیحات بیشتر
موارد تفریحی : سینما، آمفی تئاتر
امکانات رفاهی : اطلاعات، سرویس بهداشتی، خودپرداز، آسانسور، پارکینگ، کافه، رستوران، راهنما، آنتن دهی موبایل، دسترسی به اینترنت، راهنمای صوتی، نمازخانه، لابی، سالن همایش
اطلاعات تماس
آدرس : آدرس مرکز همایش برج میلاد از بزرگراه جکیم : تهران، بزرگراه شهید حکیم غرب، بعد از بزرگراه چمران، ورودی اختصاصی برج میلاد تهران آدرس مرکز همایش برج میلاد از همت شرق : تهران، بزرگراه شهید همت شرق، خروجی شیخ فضل اله جنوب، پل کابلی اختصاصی برج میلاد تهران
شماره تماس : 0218585
وب سایت : http://miladtower.tehran.ir/